Wiadomości z Łazisk Górnych

Spotkanie w MDK na temat sprawnego umysłu

  • Dodano: 2021-10-05 10:45

13 października o godz. 17.00 MDK w Łaziskach Górnych zaprasza słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz wszystkich chętnych spoza UTW na spotkanie z zakresu psychologii pt. „Sprawny umysł. Co robić, żeby jak najdłużej nam służył”.

Wykład poprowadzi psycholog Monika Kurpas.

Uwaga! Wykład jest bezpłatny, jednak z uwagi na stan pandemii organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału osobiście lub pod numerem telefonu 32 224 10 33.

Sprawny, bystry i świetnie działający umysł to jeden z warunków dobrego życia. To dzięki niemu udaje nam się rozwiązywać codzienne problemy, prowadzić rozmowy z bliskimi, pracować, czytać i pisać. To on daje nam możliwość rozumienia świata i korzystania z jego dobrodziejstw. Kiedy zaczyna szwankować, znacząco obniża się jakość naszego życia. Dlatego tak istotne jest, by skrupulatnie, każdego dnia dbać o mózg – centralny organ naszego organizmu. To on steruje wszystkimi procesami w naszym ciele, umożliwiając działanie pamięci, koncentrowanie się, wykonywanie wszystkich codziennych zadań. Jak zadbać o sprawność umysłu, by służył nam bez zarzutu do później starości? O tym dowiedzą się Państwo podczas wykładu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również