Dodano:
Czas czytania: 1 min.

Grupa Ł-ONE zaprasza do biblioteki na spotkanie z naturalnymi kosmetykami

Przed nami spotkanie, które pozwoli poznać tajniki pielęgnacji skóry z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków.

Odkryj naturalne piękno

Już dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaziskach Górnych odbędzie się wyjątkowe spotkanie dla miłośników zdrowej pielęgnacji. Grupa Ł-ONE zaprasza na warsztaty poświęcone naturalnym kosmetykom. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Uczestnicy dowiedzą się, jak prawidłowo dbać o skórę, jak dobrać odpowiednie kosmetyki oraz jak krok po kroku wykonywać codzienną pielęgnację. W programie także odkrywanie świata, w którym jakość i natura idą w parze.

To doskonała okazja, by zbliżyć się do naturalnych metod pielęgnacji skóry i poznać kosmetyki, które wspierają zdrowie naszej cery.

Szczegółowe informacje

Data: 20.03.2025
Godzina: 18:00
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Łaziskach Górnych

Autor / Źródło
Sara Synowiec / MBP Łaziska Górne FB

Dodaj komentarz

Adres email nie będzie widoczny na liście komentarzy.

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe