Wiadomości z Łazisk Górnych

Wybór odpowiedniego wózka spacerowego dla dziecka

  • Dodano: 2018-08-27 08:15, aktualizacja: 2018-08-27 08:22

Jedną z najważniejszych decyzji podejmowanych przez rodziców jest oczywiście zakup odpowiedniego wózka głębokiego, a w późniejszym okresie życia dziecka spacerowego. Wybór właściwego wózka jest bardzo istotny, ponieważ maluch szybko się rozwija, a wózek można dostosować do jego wzrostu.

Najchętniej kupowanymi przez rodziców wózkami spacerowymi są wózki wygodne i łatwe w obsłudze z różnymi innymi udogodnieniami dla malucha i rodzica. Zaletą idealnego wózka spacerowego będzie na pewno to, że wózek jest lekki i poręczny, ma rozwinięty system wentylacji, możliwość wypięcia kół z wózka. Wózek spacerowy ma służyć maluchowi i rodzicowi latami, dlatego powinien on być solidnie wykonany.

Holenderski wózek Mutsy Nexo to wygodny i poręczny wózek spacerowy, który wygodnie się składa i zabiera naprawdę mało miejsca. Posiada wszystkie niezbędne elementy, które są typowe dla spacerówek i wymagane takie jak: pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, regulowany podnóżek i oparcie wózka, głęboko naciągany daszek oraz głęboki kosz na zakupy. Wózek Mutsy Nexo posiada regulowaną rączkę teleskopową, dzięki której można dostosować jej wysokość do osoby, która prowadzi wózek. Maluch także może poczuć się jak mama i podeprzeć rączki na barierce, która znajduje się na wysokości brzuszka dziecka. W wózku Nexo istnieje możliwość wpięcia fotelika samochodowego, dzięki czemu podróż samochodem, a potem spacerówką staje się nieprzerwana i przyjemna. Dzięki temu maluch może zasnąć podczas podróży samochodem a w spacerówce może ją dalej kontynuować.

Mutsy Nexo posiada lekki aluminiowy stelaż, z którego można odpiąć koła, dzięki czemu wózek zajmuje jeszcze mniej miejsca niż inny wózek, który nie posiada tego udogodnienia. Złożony stelaż posiada odpowiednie zabezpieczenie, które chroni wózek przed samoistnym otwarciem. Duży kosz na zakupy gwarantuje udane zakupy, ponieważ wszystko się do niego zmieści. Wózek Mutsy Nexo jest wygodną spacerówką, maluch nie zjeżdża z siedziska, a sam wózek niezwykle gładko i lekko się prowadzi.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.