Wiadomości z Łazisk Górnych

Paczkomat blisko Ciebie w Łaziskach Górnych

  • Dodano: 2020-01-13 14:00

InPost zdominował polski rynek kurierski. Sukcesywnie realizowana strategia modernizacji usług pozwoliła firmie zdobyć wiodącą pozycję na tle konkurencji. Paczkomaty InPost wybiera obecnie aż 75% konsumentów, w tym mieszkańcy dużych miast, a coraz częściej także osoby zamieszkujące niewielkie miasteczka i wioski.

Nowe Paczkomaty w Łaziskach Górnych

W ciągu ostatnich lat sieć InPost rozwinęła się w imponującym tempie. Na terenie całego kraju postawiono już 6000 Paczkomatów. To zdumiewająca liczba! Przypomnijmy, że pierwsze Paczkomaty powstały zaledwie w 2009 roku. Nowe urządzenia pojawiają się jak grzyby po deszczu, a szyld InPost można dostrzec w każdym zakamarku Polski - w dużych i małych miejscowościach.

Najnowszy Paczkomat w Łaziskach ulokowano niedawno przy ulicy Kardynała St. Wyszyńskiego 2, przy markecie Delikatesy Centrum.

Łącznie z nowym nabytkiem w Łaziskach Górnych znajduje się już 7 Paczkomatów InPost. Wszystkie maszyny rozmieszczono w pobliżu charakterystycznych punktów - przy sklepach spożywczych, piekarni czy zakładzie fryzjerskim. Taka lokalizacja urządzeń pozwala na dogodny odbiór/nadanie paczki przy okazji załatwiania bieżących spraw i bez konieczności nadkładania drogi. Najbliższe Paczkomaty w okolicy z łatwością odnajdziesz, korzystając z dedykowanej podstrony: https://inpost.pl/paczkomaty-laziska-gorne.

Jak wysłać przesyłkę w Paczkomacie? Nadawanie paczek w kilku prostych krokach

Nadawanie paczek w Paczkomatach zyskuje coraz większe grono fanów. Dzięki atrakcyjnym cenom i prostej obsłudze maszyn, rozwiązania InPost szybko stały się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych form wysyłki. Klienci docenili zwłaszcza całodobową dostępność urządzeń i szybkość dokonania całej operacji - to, że swoje przesyłki mogą nadać o dowolnej porze dnia bez uciążliwego stania w kolejkach.

InPost oferuje dwa sposoby na nadanie paczki:

  1. Nadawanie paczek online - to dogodna opcja zwłaszcza dla tych, którym zależy na jak najszybszej wysyłce paczki. Jednym z ostatnich udogodnień InPost jest możliwość skorzystania z formularza na podstronie „Szybkie nadania” (bez logowania i zakładania konta). Po podaniu niezbędnych danych i opłaceniu usługi, system wygeneruje etykietę, którą w kolejnym kroku należy wydrukować i przykleić na paczkę. Tak przygotowaną i zabezpieczoną przesyłkę sprawnie nadasz w pobliskim Paczkomacie - wystarczy, że zeskanujesz kod etykiety i umieścisz paczkę w skrytce.
  2. Nadawanie paczek bezpośrednio w Paczkomacie - idealny wybór dla tych, którzy pragną wysłać paczkę bez pośrednictwa Internetu. InPost umożliwia szybkie nadanie paczki w wybranym urządzeniu. Podejdź do maszyny, wybierz opcję „bezpośrednie nadanie” i postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie Paczkomatu. Podaj wskazane dane, zapłać za usługę i włóż przesyłkę do odblokowanej skrytki.

Jak odebrać paczkę w Paczkomacie? Otwórz skrytkę za pomocą aplikacji

Strategia rozwoju InPost została zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnych konsumentów, którzy poszukują wygodnych i praktycznych rozwiązań. Wprowadzane innowacje mają na celu nie tylko unowocześnienie oferowanych usług, ale także znacznie przyspieszenie procesu nadawania i odbioru paczek - podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost. Standardowe Paczkomaty pozwalają odebrać paczkę w kilkadziesiąt sekund. A teraz, dzięki wdrożeniu rewolucyjnej technologii, cały proces może być jeszcze szybszy i sprawniejszy.

Zaprezentowana niedawno usługa pozwala na zdalny dostęp do Paczkomatu z poziomu aplikacji InPost Mobile. W praktyce oznacza to, że klient odbierze swoją paczkę w biegu, bez podawania lub skanowania kodu odbioru. Kliknięcie w odpowiedni przycisk w aplikacji otworzy skrytkę i umożliwi natychmiastowy dostęp do przesyłki. Rozwiązanie jest obecnie dostępne w 95% Paczkomatach, a już niedługo zostanie w nie wyposażone każde urządzenie InPost.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.