„Zajączek w mundurze” w Łaziskach Górnych. Trwa zbiórka darów dla Domu Dziecka
Akcja „Zajączek w mundurze” wciąż trwa, a mieszkańcy Łazisk Górnych nadal mogą wesprzeć podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej – Dom Dziecka Łaziska. Zbiórka darów, organizowana przez Straż Miejską w Łaziskach Górnych, potrwa do końca marca, a potrzebne rzeczy można przynosić do siedziby straży w godzinach od 8.00 do 15.00.
W ramach akcji przyjmowane są zarówno produkty spożywcze, jak i artykuły codziennego użytku. Wśród potrzebnych darów znalazły się m.in. słodycze, napoje, mleko, cukier, płatki śniadaniowe, a także płyny do mycia naczyń, tabletki do zmywarki, szampony do włosów, żele pod prysznic czy skarpetki.
„Zajączek w mundurze” w Łaziskach Górnych. Co można przekazać?
Organizatorzy podkreślają, że liczy się każda forma wsparcia. Zbiórka obejmuje rzeczy, które mogą przydać się dzieciom i wychowawcom na co dzień, dlatego mieszkańcy mogą przynosić zarówno żywność, jak i chemię gospodarczą oraz środki higieniczne.
To prosta forma pomocy, która może realnie wesprzeć funkcjonowanie placówki i sprawić, że podopieczni Domu Dziecka Łaziska otrzymają potrzebne produkty.
Do kiedy trwa zbiórka darów dla Domu Dziecka Łaziska?
Akcja „Zajączek w mundurze” potrwa do końca marca. Dary można dostarczać do siedziby Straży Miejskiej w Łaziskach Górnych w godzinach 8.00–15.00.
Organizatorem zbiórki jest właśnie Straż Miejska w Łaziskach Górnych, która zachęca mieszkańców do włączenia się w pomoc dla dzieci z łaziskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej.















Dodaj komentarz