Wiadomości z Łazisk Górnych

Odbiór i wysyłka paczki Łaziska Górne - sprawdź Paczkomat w okolicy

  • Dodano: 2021-12-28 06:00, aktualizacja: 2022-01-04 17:12

Paczkomaty to inteligentny system skrytek pocztowych rozmieszczonych na terenie całej Polski, który doskonale sprawdza się w dobie dynamicznego rozwoju branży e-commerce. Ze względu na to, że konsumenci coraz chętniej wybierają zakupy online, nieustannie rośnie zapotrzebowanie na usługi firm kurierskich. Dzięki Paczkomatom nie musisz już wyczekiwać na przewoźnika w domu czy mieszkaniu.

Każdy Paczkomat jest czynny całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Wybierając taki sposób dostawy, Ty również możesz przyłożyć rękę do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych. Jeśli masz aplikację InPost Mobile, obsługa Paczkomatu jest jeszcze prostsza. Odbieraj paczki bezdotykowo, nadawaj przesyłki bez etykiety i śledź swoje zamówienia – przekonaj się, jakie to proste!

Łaziska Górne – Paczkomat

Łaziska Górne to miejscowość położona w województwie śląskim. Miasto o długiej historii, z wieloma zabytkami i rozwiniętą gospodarką liczy ponad 20 tysięcy mieszkańców. Ku ich wygodzie na terenie Łazisk umieszczono Paczkomaty, w których przez całą dobę mogą nadawać i odbierać przesyłki.

Paczkomaty Łaziska Górne to 13 urządzeń w różnych częściach miasta. Poza nimi funkcjonują tam także 4 PaczkoPunkty. Paczkomaty znajdują się przy marketach, na stacji paliw, a także w pobliżu szkoły, restauracji czy zakładu fryzjerskiego. Dzięki starannie przemyślanej lokalizacji urządzeń mieszkańcy mogą korzystać ze skrytek podczas zakupów czy innych codziennych obowiązków.

Łaziska Górne – odbiór paczki z Paczkomatu

Paczkę można odebrać w ciągu 48 godzin od momentu umieszczenia jej w skrytce przez kuriera. Najłatwiej zrobić to za pomocą aplikacji InPost Mobile. Wystarczy zbliżyć się do Paczkomatu i na ekranie swojego smartfona kliknąć „Otwórz skrytkę zdalnie”. Drzwiczki urządzenia natychmiast się uchylą, odsłaniając przed Tobą wyczekiwaną przesyłkę.

Aplikacja to nie jedyny sposób na odbiór paczki. Możesz skorzystać także z 6-cyfrowego kodu odbioru lub kodu QR. Poza apką znajdziesz je jeszcze na e-mailu. Podejdź do Paczkomatu i zeskanuj kod QR lub wprowadź na ekranie kod odbioru i swój numer telefonu, by otworzyć drzwiczki skrytki. Pamiętaj, by na koniec dokładnie je zamknąć.

Ekspresowa wysyłka paczki – Łaziska Górne

Za pomocą Paczkomatu i aplikacji InPost Mobile możesz w ekspresowy i łatwy sposób nadać paczkę do dowolnego miejsca w Polsce lub do innego Paczkomatu. Uruchom InPost Mobile, kliknij strzałkę symbolizującą nadanie i opłać wysyłkę, a na ekranie pojawi się 9-cyfrowy kod nadania i kod QR. Użyj któregoś z nich w panelu Paczkomatu, by otworzyć skrytkę i włożyć do niej przesyłkę.

Poza tym istnieje jeszcze opcja Szybkie Nadania. By z niej skorzystać, wejdź na stronę, uzupełnij formularz wysyłkowy i opłać usługę. Następnie wydrukuj etykietę wysyłkową, którą znajdziesz na e-mailu i naklej ją na paczce. Z tak przygotowaną przesyłką możesz udać się do Paczkomatu. Tam zeskanuj kod kreskowy z etykiety i włóż paczkę do skrytki, której drzwiczki się uchylą. Pamiętaj, by na koniec dokładnie zamknąć skrytkę.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.