Wiadomości z Łazisk Górnych

Chcesz zaoszczędzić na kurierze? Sprawdź Furgonetka.pl

  • Dodano: 2018-02-23 07:00, aktualizacja: 2018-02-22 16:59

Furgonetka.pl to szybkie i wygodne usługi kurierskie. Dzięki serwisowi nadasz przesyłkę z dowolnie wybranego przez siebie miejsca i zapłacisz za nią mniej niż gdziekolwiek indziej.

Serwis Furgonetka.pl współpracuje z 9 największymi firmami kurierskimi działającymi na terenie kraju i od 7 lat ułatwiła nadawanie przesyłek wysłanych przez ponad 300 tysięcy użytkowników.

W Furgonetka.pl możesz wybrać dowolnego kuriera i nadać dowolną paczkę. Przesyłkę możesz monitorować za pomocą konta z poziomu strony www lub przez aplikację mobilną. Z Furgonetka.pl wystarczy 5 minut, by nadać dowolną przesyłkę i zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Jednym z głównych partnerów, którzy współpracują na stałe z serwisem Furgonetka.pl, jest InPost – jedna z największych firm kurierskich w kraju.

InPost kurier to doskonała jakość usług kurierskich, niskie ceny, szybkie terminy i najwyższa jakość obsługi. Firma dysponuje nowoczesną sortownią i centrum dystrybucyjnym zlokalizowanym w centralnej Polsce i codziennie dostarcza paczki milionom klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

W serwisie Furgonetka.pl dostępnych jest kilka rodzajów usług InPost, ale najczęściej wybieranymi są „Kurier Standard” oraz „Paczkomaty”. „Kurier Standard” to usługa dla przesyłek krajowych i międzynarodowych, polecana szczególnie klientom indywidualnym. Dzięki tej usłudze możesz wysłać na terenie kraju paczkę o wadze do 50 kg, natomiast za granicę paczkę o wadze do 25 kg.

Drugą z najchętniej zamawianych usług są „Paczkomaty”. Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć paczko matów - urządzeń pozwalających na nadawanie i odbieranie przesyłek przez 24 godziny na dobę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o usługach InPost dostępnych w serwisie https://furgonetka.pl/? Zajrzyj na stronę i poznaj szczegóły oraz porównaj ofertę InPost z ofertami innych kurierów.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.