Bezpłatne spotkania dla rodziców i maluchów w Łaziskach Górnych. Sprawdź harmonogram
W maju w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaziskach Górnych odbędą się bezpłatne spotkania Klubu Łaziskich Rodziców i Maluchów. Oferta skierowana jest do rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 4 lat. Spotkania zaplanowano w każdą środę maja, w godzinach od 10.00 do 12.00.
Bezpłatne spotkania dla rodziców i dzieci w Łaziskach Górnych
Miejska Biblioteka Publiczna w Łaziskach Górnych zaprasza rodziców wraz z najmłodszymi dziećmi na majowe spotkania Klubu Łaziskich Rodziców i Maluchów. To propozycja dla rodzin z dziećmi w wieku od 0 do 4 lat.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zajęcia będą odbywać się w godzinach od 10.00 do 12.00.
Harmonogram Klubu Łaziskich Rodziców i Maluchów w maju
W maju przygotowano cztery spotkania tematyczne:
- 7 maja – „Dzień bibliotekarza”
W programie zaplanowano zabawy z Mirabelką. - 14 maja – „Gadu gadu”
Spotkanie będzie poświęcone rozmowie i zabawom swobodnym. - 21 maja – sesja fotograficzna z okazji Dnia Matki
Tego dnia odbędzie się sesja fotograficzna z okazji Dnia Matki. Zdjęcia wykona Dominika Witek. - 28 maja – „Maluszkowy Dzień Dziecka”
Na zakończenie miesiąca zaplanowano zabawy z Mirabelką z okazji Dnia Dziecka.
Gdzie odbywają się spotkania?
Wszystkie spotkania Klubu Łaziskich Rodziców i Maluchów odbywają się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaziskach Górnych.
Organizatorzy podają również numer kontaktowy: 533 222 695.















Dodaj komentarz