Wiadomości z Łazisk Górnych

Uderzył żonę taboretem. Kobieta straciła zęby

  • Dodano: 2021-02-25 08:45, aktualizacja: 2021-02-25 13:56

Zarzutami uszkodzenia ciała oraz, między innymi, nakazem opuszczenia lokalu, zakończyła się interwencja w jednym z mieszkań na terenie Łazisk Górnych. Pijany mężczyzna nie szczędził żonie negatywnych emocji. Kopał po całym ciele, wybił też dwa zęby. Grozi mu do 2 lat więzienia

Kobieta doznała licznych obrażeń ciała

We wtorek (23 lutego) policjanci łaziskiej jednostki pilnie zostali wezwani do jednego z mieszkań w Łaziskach Górnych. 52-letnia kobieta została zaatakowana przez swojego pijanego męża. Na miejscu mundurowi zastali agresora oraz jego ofiarę. Okazało się, że życiowy partner, który nadużywa alkoholu wpadł w furię i nie szczędząc żonie negatywnych emocji kopał po całym ciele, bił pięściami, aż w końcu uderzył ją w twarz taboretem. Kobieta doznała licznych obrażeń ciała, straciła też dwa zęby.

Policjanci natychmiast zatrzymali 53-latka. Z udziałem technika kryminalistyki w mieszkaniu wykonano oględziny i zabezpieczono materiał dowodowy. Poszkodowana nie wymagała hospitalizacji.

Agresor dziś rano usłyszał policyjne zarzuty, a następnie został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie. Łaziscy policjanci złożyli tam wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środków zapobiegawczych, między innymi, nakazu opuszczenia lokalu i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Prokurator przychylił się do jego treści.

Za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu swojej żony 53-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Uderzył żonę taboretem. Kobieta straciła zęby

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również