Wiadomości z Łazisk Górnych

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Przewoził trójkę swoich dzieci

  • Dodano: 2021-09-03 09:30

Policjanci mikołowskiej drogówki apelują o szczególną uwagę oraz dostosowywanie prędkości do panujących warunków drogowych. Kierujący osobówką na łaziskim odcinku krajowej wiślanki nie zapanował nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Mieszkaniec Mikołowa podróżował z trojgiem swoich dzieci.

Uderzył autem w drzewo

Do zdarzenia doszło 1 września tuż przed godziną 08.00 na DK 81 w Łaziskach Górnych. Kierujący samochodem bmw jadąc w kierunku Katowic nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Obfite opady deszczu spowodowały, że jezdnia była śliska, a komfort jazdy kierowców pozostawiał wiele do życzenia. 39-latek wiózł troje swoich dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Dwoje z nich trafiło do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna był trzeźwy.

Zmienne warunki atmosferyczne niekorzystnie wpływają na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Oznacza to możliwość zaistnienia niebezpiecznych zdarzeń. Policjanci apelują więc o rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również