Wiadomości z Łazisk Górnych

Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Przewoził trójkę swoich dzieci

  • Dodano: 2021-09-03 09:30

Policjanci mikołowskiej drogówki apelują o szczególną uwagę oraz dostosowywanie prędkości do panujących warunków drogowych. Kierujący osobówką na łaziskim odcinku krajowej wiślanki nie zapanował nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Mieszkaniec Mikołowa podróżował z trojgiem swoich dzieci.

Uderzył autem w drzewo

Do zdarzenia doszło 1 września tuż przed godziną 08.00 na DK 81 w Łaziskach Górnych. Kierujący samochodem bmw jadąc w kierunku Katowic nie dostosował prędkości do warunków drogowych. Obfite opady deszczu spowodowały, że jezdnia była śliska, a komfort jazdy kierowców pozostawiał wiele do życzenia. 39-latek wiózł troje swoich dzieci w wieku od 3 do 13 lat. Dwoje z nich trafiło do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna był trzeźwy.

Zmienne warunki atmosferyczne niekorzystnie wpływają na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Oznacza to możliwość zaistnienia niebezpiecznych zdarzeń. Policjanci apelują więc o rozsądek, rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia wszelkich pojazdów. Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.