Wiadomości z Łazisk Górnych

Przed meczem z LKS-em Czaniec

  • Dodano: 2018-08-14 16:00, aktualizacja: 2018-08-14 20:05

Przed zespołem Polonii nadchodząca środa upłynie pod znakiem drugiej serii spotkań w Haiz IV Lidze, w której łaziszczanie o pierwsze ligowe punkty tym razem na wyjeździe będą walczyć z jednym z faworytów drugiej grupy -  czanieckim LKS-em.

Dla drużyny z Czańca nowy sezon rozpoczął się z powodzeniem, gdyż zainkasowała ona pierwszy komplet punktów ogrywając na wyjeździe Dąb Gaszowice 2:0 natomiast w Łaziskach panują  odmienne nastroje, ponieważ Polonia mimo starań o zapewnienie sobie korzystnego rezultatu w spotkaniu z drugą drużyną Tyskiego Sportu , ostatecznie musiała uznać wyższość przeciwników przegrywając na inaugurację przed własną publicznością 0:1.

Między Polonią i LKS-em Czaniec w historii obydwóch klubów zostało rozegranych w sumie 12 meczów rangi mistrzowskiej. Ich bilans przemawia na korzyść zespołu z Łazisk, który odniósł osiem zwycięstw, dwa remisy oraz poniósł dwie porażki przy równie korzystnym stosunku bramkowym 16:6.

Mecz drugiej kolejki Haiz IV Ligi między LKS-em Czaniec i Polonią Łaziska odbędzie się 15 sierpnia o godz. 17:00 na stadionie w Czańcu przy ul. Zagłębocze 9.


Źródło: KS Polonia Łaziska Górne

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również