Wiadomości z Łazisk Górnych

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego

  • Dodano: 2021-01-05 08:00, aktualizacja: 2021-01-06 14:38

Policjanci Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy poszukują świadków wypadku, do którego doszło na ulicy świętej Barbary w Łaziskach Górnych. W zdarzeniu poszkodowana została 19-letnia kierująca osobowym fiatem, która jadąc w kierunku Wyr, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Według materiału dowodowego, zdarzenie mogło być skutkiem nieprawidłowego zachowania innego uczestnika ruchu.


Do wypadku doszło 21 grudnia po godzinie 14.00 na ulicy świętej Barbary, niedaleko pomnika. Kierująca seicento jechała w kierunku Wyr. Na łuku jezdni wpadła w poślizg i zjechała z drogi uderzając w drzewo. Poszkodowana trafiła do katowickiego szpitala. Na podstawie zebranego przez policjantów drogówki materiału dowodowego, do zdarzenia mógł przyczynić się jadący z naprzeciwka inny uczestnik ruchu drogowego, prawdopodobnie kierujący samochodem marki audi.

Osoby posiadające informacje w sprawie proszone są o pilny kontakt z mikołowską Policją pod numerem telefonu 47 85 582 55 ( całodobowo) lub za pośrednictwem e-mail: kryminalny@mikolow.ka.policja.gov.pl

Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również