Wiadomości z Łazisk Górnych

Mieszkańcy Łazisk Górnych zatrzymani z marihuaną

  • Dodano: 2020-12-14 06:30, aktualizacja: 2020-12-13 13:20

Zarzut posiadania oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających i udzielania ich usłyszeli dwaj mieszkańcy Łazisk Górnych, którzy wpadli w ręce miejscowych mundurowych w miniony poniedziałek na jednym z osiedli.

24 i 25-latek zostali zatrzymani 7 grudnia w godzinach wieczornych. W jednym z mieszkań przy ulicy Staszica w Łaziskach Górnych policjanci znaleźli znaczną ilość środków odurzających, które, jak się okazało, były własnością młodszego z nich.

Porcjowana na stole marihuana była przygotowywana do sprzedaży, a we wszystkich pokojach unosił się charakterystyczny dla tego środka zapach

Kiedy policjanci weszli do mieszkania, nie mieli żadnych wątpliwości, że to proceder na większą skalę.

Obaj mężczyźni trafili do łaziskiego komisariatu. 25-latek jeszcze tego samego wieczoru usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do roku pozbawienia wolności.

Starszy trafił do policyjnego aresztu, a 9 grudnia usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości marihuany oraz jej sprzedaży. Prokurator – uwzględniając zebrany przez policjantów materiał dowodowy oraz biorąc pod uwagę wniosek łaziskich kryminalnych – objął podejrzanego policyjnym dozorem. W sprawie 24-latka zagrożenie karą jest znacznie wyższe, bo aż do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również