Wiadomości z Łazisk Górnych

Letnia scena MDK zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki

  • Dodano: 2024-05-17 10:45

Już niedługo kolejny niezapomniany wieczór pełen muzyki i świetnej zabawy podczas Letniej Sceny MDK w Łaziskach Górnych! Tym razem coś wyjątkowego z okazji Dnia Matki!

Dzień Matki w Miejskim Domu Kultury

Wydarzenie odbędzie się 25 maja, o godzinie 17, na schodach i tarasie MDK. Na rozpoczęcie wieczoru zaplanowana jest Arabeska, czyli pełnymi energii i uroku występami tanecznymi grup dziecięcych MDK Łaziska Górne.

O 17:45 przygotujcie się na poruszający koncert kwartetu zespołu Nox Venit, który zaprezentuje najpiękniejsze piosenki dedykowane naszym kochanym mamom! Usłyszycie niezapomniane przeboje zarówno z polskiej, jak i światowej sceny muzycznej, w tym uwielbiane utwory zespołu ABBA.

Od godziny 19:00 rozpocznie się relaksujący wieczór przy klimatycznej muzyce, którą specjalnie dla Was przygotował Miejski Dom Kultury.

Niezapomniane wrażenia i świetna atmosfera na łaziskim rynku

Podczas imprezy nie zabraknie również pysznych, swojskich lodów od Pracownia lodów Niedźwiedź oraz aromatycznej kiełbaski z grilla, które zaspokoją Wasz apetyt. A do tego orzeźwiające napoje, które dodadzą energii do tańca i zabawy.

Podczas imprezy przewidziane są również atrakcje i animacje specjalnie dla dzieci, które sprawią, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne.

Nie może Was zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu, które będzie pełne muzyki, radości i wspólnych emocji!


Źródło: MDK Łaziska Górne/ Aneta Krawel

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również