Wiadomości z Łazisk Górnych

Konkurs dla przedszkolaków z okazji Dnia Strażaka

  • Dodano: 2021-05-06 08:00, aktualizacja: 2021-05-05 10:54

W Międzynarodowy Dzień Strażaka – Gazeta Łaziska, Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych (organizator) oraz Komenda Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Mikołowie, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu powiatu mikołowskiego (współorganizator), zapraszają przedszkolaków do udziału w konkursie.

Zadanie konkursowe skierowane jest do grup przedszkolnych (przedszkola z terenu powiatu mikołowskiego) i polega na wykonaniu w formie przestrzennej wozu strażackiego z dowolnych materiałów i dowolnej wielkości.

Pracę konkursową wykonuje cała grupa przedszkolna. Nie ma ograniczenia co do ilości grup startujących w konkursie z danej placówki.

Warunkiem udziału w konkursie jest przymocowanie do wykonywanego wozu elementu graficznego, opublikowanego w Gazecie Łaziskiej nr 9 (data wydania 17 maja). Grupy, które zajmą pierwsze trzy miejsca, wygrywają specjalny pokaz strażacki, który zostanie zorganizowany na powietrzu na terenie ich placówki (w terminie uzgodnionym z dyrekcją). Zwycięskie grupy wygrywają również bony ufundowane przez Centrum Handlowe Auchan w Mikołowie oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez mikołowski sklep Dacathlon.

Prace można oddawać do 21 maja do 15.30 w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych, ul. św. Jana Pawła II 2.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.