Wiadomości z Łazisk Górnych

Koncert Gwiazd w Łaziskach Górnych

  • Dodano: 2019-08-28 12:30

Zapraszamy serdecznie na Koncert Gwiazd znanych i lubianych z Telewizji, który przeniesie Państwa w świat pięknej muzyki, magii i niepowtarzalnych wrażeń. W tą podróż zabiorą Państwo znani artyści z telewizji i rozgłośni radiowych, a całość koncertu  poprowadzi  dla Państwa doskonale prezenter radiowy i telewizyjny Andrzej Miś

Na scenie specjalnie dla Państwa wystąpią:

Kola i Jula wokalistki znane od lat, które potrafią zaczarować swoim śpiewem. Kornelia od lat związana z muzyką. Śpiewała w Zespole Pieśni i tańca oraz współpracowała z kapelą Józka Poloka. Justyna to laureatka wielu ogólnopolskich i wojewódzkich przeglądów wokalnych, a także zwyciężczyni wielu konkursów recytatorskich.

Obecnie od 11 lat prowadzą cieszący się ogromną popularnością Koncert Życzeń w Telewizji oraz rozwijają nieustannie swoją twórczość muzyczną. Najpopularniejszymi ich utworami to piosenka Życie to Dar, Serce nie Kłamie, Kwiaty, Skarbonka. Kola i Jula to na pewno duet, który zostanie Państwu na długo w pamięci.

Duo Fenix czyli Dwa Fyniki to  twórcy takich piosenek jak „Przeznaczenie”, Na krawędzi dnia”, „ Kwiatuszku” Na ich repertuar składają się piosenki biesiadne, kabaretowe.  Krysia i Waldi to przede wszystkim duet który ma żywy dialog z publicznością. Rozbawią i zaproponują świetną zabawę. Zespól ten od ponad 20 lat koncertuje w kraju i za granicą prezentując swój dorobek artystyczny.

Zespół Wokalny Sontus to śpiewające Panie, które z sukcesem podbijają scenę muzyczną.  Ich utwory można słuchać w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych. Teksty ich piosenek mówią o miłości,radości o codziennym życiu. Do najbardziej znanych piosenek należą: Greckie Wino, Karuzela Życia, Siewierskie Dukaty.
Serdecznie zapraszamy na koncert pełen wrażeń!


18 października 2019 roku, Miejski Dom Kultury w Łaziskach Górnych

Koncert Gwiazd w Łaziskach Górnych

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również