Wiadomości z Łazisk Górnych

Jarmark Świąteczny w Łaziskach Górnych. Przyjdź na spotkanie z Mikołajem!

  • Dodano: 2023-11-10 10:30

W Łaziskach Górnych już odliczają dni do wyjątkowego wydarzenia - Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się 6 grudnia na skwerze przed Miejską Biblioteką Publiczną. Chociaż do świąt Bożego Narodzenia jeszcze trochę czasu, to organizatorzy już teraz zapraszają mieszkańców i gości na tę niepowtarzalną okazję.

Przed nami Jarmark Świąteczny w Łaziskach Górnych

Podczas Jarmarku Świątecznego można spodziewać się wielu atrakcji, takich jak kiermasz rękodzieła, występy śpiewających elfów oraz bajeczne sanie Świętego Mikołaja z reniferem, do których każdy będzie mógł wsiąść. Szczególnie najmłodszych zaprasza się na spotkanie ze Świętym Mikołajem, ale obowiązują wejściówki, więc warto się przygotować i zdobyć swoje miejsce na spotkanie.

Warto również zaznaczyć, że Jarmark Świąteczny to nie tylko okazja do zakupów i spotkania z Mikołajem, ale także do wsparcia lokalnych artystów i twórców. To wydarzenie, które wprowadzi mieszkańców Łazisk Górnych w świąteczny nastrój, pełen magii i radości.

Aby uczestniczyć w spotkaniu z Mikołajem, warto zdobyć bilety, które będą dostępne od 13 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Terminy spotkań są różne, więc każdy znajdzie dogodny dla siebie czas.

Niech Jarmark Świąteczny w Łaziskach Górnych stanie się niezapomnianym przeżyciem i wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój pełen radości i magii. To idealna okazja do rozpoczęcia przygotowań do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Jarmark Świąteczny w Łaziskach Górnych. Przyjdź na spotkanie z Mikołajem! / fot. UM Łaziska Górne FB

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również