Wiadomości z Łazisk Górnych

Informacja o sposobie przyjmowania zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych

  • Dodano: 2020-04-08 09:45

Informacja o sposobie przyjmowania zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych w Łaziskach Górnych w celu przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.  

INFORMACJA URZĘDU MIEJSKIEGO W ŁAZISKACH GÓRNYCH

z dnia 27 marca 2020 r.

o sposobie przyjmowania zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych w Łaziskach Górnych w celu przeprowadzenia wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

 

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 i 522) oraz wytycznymi Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 26 marca 2020 r. nr ZPOW-571-32/20, mając na uwadze fakt, że w Urzędzie Miejskim w Łaziskach Górnych zostało ograniczone przyjmowanie interesantów

informuje się, że:

zgłoszenie kandydatów na członków komisji może zostać przesłane najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. do godziny 13.00 w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wog@laziska.pl .

Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu tradycyjną pocztą na adres Urząd Miejski w Łaziskach Górnych, ul. Plac Ratuszowy 1, 43-170 Łaziska Górne (oryginalne dokumenty nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:

  • uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego;
  • potwierdzenie doręczenia do Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik Urzędu Miejskiego) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

Numer telefonu, pod którym zainteresowani mogą uzyskać informacje o sposobie przyjmowania zgłoszeń: 32 324 80 20 lub 32 324 80 26.

                                                                                       Burmistrza Miasta Łaziska Górne

                                                                                                (-) Aleksander  Wyra

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również