Wiadomości z Łazisk Górnych

Dzięki policjantce z Łazisk Górnych "Misiek" znalazł nowy dom

  • Dodano: 2020-09-04 08:15, aktualizacja: 2020-09-04 08:20

"Misiek" to mały kundelek. Jego właściciel kilka dni temu nagle zmarł, a on został sam w mieszkaniu. Dzięki policjantce z łaziskiego komisariatu zwierzę ma dziś nowy dom.

O wyjątkowym zbiegu okoliczności można mówić w przypadku małego kundelka z Łazisk Górnych. Dzięki empatii sierżant Kamili Niećko z miejscowego komisariatu, zwierzę nie trafiło do schroniska i dziś ma już nowy dom.

Wszystko zaczęło się od śmierci jego właściciela, który był mieszkańcem Łazisk Górnych. 1 września br. nieżywego mężczyznę znaleziono w Mikołowie. Wykluczono żeby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby.

Historia "Miśka"

Okazało się, że kilka dni wcześniej wobec 62-latka czynności podejmowali mundurowi z łaziskiego komisariatu, a wśród nich była sierżant Kamila Niećko. Podczas pobytu w jednostce mężczyzna wielokrotnie wspominał, że mieszka sam, a jego jedynym towarzyszem jest pies "Misiek". Kiedy policjantka dowiedziała się o interwencji jej kolegów z Mikołowa, od razu przypomniała sobie o pozostawionym czworonogu. Wraz z dzielnicowym rejonu oraz kolegą z miejscowej patrolówki ustaliła adres, pod którym mieszkał 62-latek i pojechała tam. W obecności pracowników spółdzielni policjanci weszli do środka, gdzie zastali wystraszonego i głodnego psa.

"Misiek" błyskawicznie znalazł nowego właściciela. Przygarnął go sąsiad, który znał go od wielu lat i mimo, że ma już w domu dwa psy, postanowił, że kundelek dołączy do ich grona.

Dzięki policjantce z Łazisk Górnych "Misiek" znalazł nowy dom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również