Wiadomości z Łazisk Górnych

Czujny dzielnicowy

  • Dodano: 2018-05-02 08:15, aktualizacja: 2018-05-15 08:42

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych, zatrzymał 26- letniego mieszkańca Mikołowa, który w mieszkaniu, w którym przebywał od dłuższego czasu, posiadał środki odurzające. Policjantowi udało się zabezpieczyć prawie 12 gram marihuany i 2 gramy haszyszu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnionego czynu.

W miniony piątek, dzielnicowy łaziskiego komisariatu policji, mł. asp. Michał Czerepkowski, w związku ze skargami mieszkańców na temat powtarzającego się zakłócania ich spokoju, udał się do jednego z mieszkań na terenie Łazisk Górnych.  Mundurowy, dzięki swojemu rozpoznaniu, posiadał również informacje, że 26-latek, który od dłużego czasu przebywa pod wskazanym adresem, może posiadać narkotyki. Przeszukanie mieszkania szybko pokazało, że mundurowy się nie mylił. Od 26- latka, który był zaskoczony wizytą mundurowych, przejęto prawie 12 gram marihuany oraz 2 gramy haszyszu.

Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 26- latek przyznał się do zarzucanego mu czynu oraz dobrowolnie poddał się karze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również