Wiadomości z Łazisk Górnych

Czujny dzielnicowy

  • Dodano: 2018-05-02 08:15, aktualizacja: 2018-05-15 08:42

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych, zatrzymał 26- letniego mieszkańca Mikołowa, który w mieszkaniu, w którym przebywał od dłuższego czasu, posiadał środki odurzające. Policjantowi udało się zabezpieczyć prawie 12 gram marihuany i 2 gramy haszyszu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnionego czynu.

W miniony piątek, dzielnicowy łaziskiego komisariatu policji, mł. asp. Michał Czerepkowski, w związku ze skargami mieszkańców na temat powtarzającego się zakłócania ich spokoju, udał się do jednego z mieszkań na terenie Łazisk Górnych.  Mundurowy, dzięki swojemu rozpoznaniu, posiadał również informacje, że 26-latek, który od dłużego czasu przebywa pod wskazanym adresem, może posiadać narkotyki. Przeszukanie mieszkania szybko pokazało, że mundurowy się nie mylił. Od 26- latka, który był zaskoczony wizytą mundurowych, przejęto prawie 12 gram marihuany oraz 2 gramy haszyszu.

Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. 26- latek przyznał się do zarzucanego mu czynu oraz dobrowolnie poddał się karze.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.