Wiadomości z Łazisk Górnych

37-letni mieszkaniec Mikołowa okradał swojego pracodawcę

  • Dodano: 2019-05-13 11:30

Policjanci z Łazisk ustalili fakty przestępczego procederu mającego miejsce w jednym z łaziskich lombardów. W związku ze sprawą zatrzymali 37- letniego mieszkańca Mikołowa, który okradał swojego pracodawcę.

Mężczyzna za popełnione przestępstwa kradzieży usłyszał zarzuty, do których popełnienia się przyznał. O jego dalszym losie zadecyduje sąd

Policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych dzięki swojej wnikliwej pracy ustalili pracownika jednego z miejscowych lombardów, który okradał swojego pracodawcę. Mężczyzna w okresie lutego i marca br. wykradał ze swojego miejsca pracy pieniądze i złotą biżuterię, którą jak ustalili funkcjonariusze sprzedawał w innych lombardach. W związku z popełnionym przestępstwem stróże prawa zatrzymali 37- letniego mikołowianina, któremu za przestępstwo kradzieży przedstawili łącznie 6 zarzutów. Tym przestępczym procederem mężczyzna naraził swojego pracodawcę na straty o łącznej wartości 6,5 tysiąca złotych. 37- latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, a o jego dalszym losie zadecyduje mikołowski sąd.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również