Wiadomości z Łazisk Górnych

37-letni mieszkaniec Mikołowa okradał swojego pracodawcę

  • Dodano: 2019-05-13 11:30

Policjanci z Łazisk ustalili fakty przestępczego procederu mającego miejsce w jednym z łaziskich lombardów. W związku ze sprawą zatrzymali 37- letniego mieszkańca Mikołowa, który okradał swojego pracodawcę.

Mężczyzna za popełnione przestępstwa kradzieży usłyszał zarzuty, do których popełnienia się przyznał. O jego dalszym losie zadecyduje sąd

Policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych dzięki swojej wnikliwej pracy ustalili pracownika jednego z miejscowych lombardów, który okradał swojego pracodawcę. Mężczyzna w okresie lutego i marca br. wykradał ze swojego miejsca pracy pieniądze i złotą biżuterię, którą jak ustalili funkcjonariusze sprzedawał w innych lombardach. W związku z popełnionym przestępstwem stróże prawa zatrzymali 37- letniego mikołowianina, któremu za przestępstwo kradzieży przedstawili łącznie 6 zarzutów. Tym przestępczym procederem mężczyzna naraził swojego pracodawcę na straty o łącznej wartości 6,5 tysiąca złotych. 37- latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, a o jego dalszym losie zadecyduje mikołowski sąd.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.