Wiadomości z Łazisk Górnych

35-latka chciała targnąć się na własne życie. Zainterweniował policjant!

  • Dodano: 2021-07-19 11:30

Potrzebująca pomocy kobieta wysłała do dzielnicowego wiadomość SMS, w której zasugerowała, że ma się źle i nie widzi sensu życia. Na szczęście policjant w porę odczytał wiadomość i skierował służby ratunkowe do miejsca jej zamieszkania. Mieszkanka Łazisk Górnych trafiła pod specjalistyczną opiekę.

35-latka trafiła do szpitala dzięki szybkiej reakcji policjanta

Jeden z dzielnicowych Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych otrzymał wczoraj wiadomość SMS od zamieszkującej w jego rejonie kobiety. 35-latka w kilku niepokojących słowach zasygnalizowała, że chce sobie odebrać życie. Aspirant Czerepkowki jest dziś wdzięczny losowi, że ta informacja w porę do niego dotarła i mógł szybko zareagować. Natychmiast skontaktował się z dyżurnym jednostki, który skierował na miejsce patrol prewencji oraz pogotowie ratunkowe. Policjantka wraz ze strażnikiem miejskim wyważyli zamknięte na klucz drzwi. Mieszkanka Łazisk Górnych trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej niezbędnej pomocy.

Wczorajsza interwencja pokazuje, iż codzienna służba policjantów rodzi wiele rozmaitych sytuacji. Właściwe rozwiązanie pojawiających się ludzkich problemów wymaga nie tylko doświadczenia, ale także i szczęścia. Tym razem go nie zabrakło i udało się uniknąć tragedii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również