Wystawa Koła Fotograficznego M42

Czas czytania: 0 min.

Miejski Dom Kultury zaprasza w najbliższy piątek, tj. 23 marca, o godz. 18.00 do sali nr 16 na uroczyste otwarcie wystawy fotografii wykonanych przez członków koła fotograficznego M 42.

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe