Dyktando o Pióro Burmistrza Łazisk Górnych – trzecia edycja konkursu ortograficznego
Dziś, 26 listopada 2025 roku, o godzinie 18:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaziskach Górnych odbędzie się trzecia edycja prestiżowego konkursu ortograficznego – Dyktando o Pióro Burmistrza Łazisk Górnych.
Konkurs organizowany pod patronatem Burmistrza Łazisk Górnych to doskonała okazja dla mieszkańców, by sprawdzić swoje umiejętności ortograficzne i zmierzyć się z trudnymi wyrazami. To już kolejna edycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród miłośników języka polskiego i poprawnej pisowni.
Ogłoszenie wyników i dogrywka
Po dzisiejszych zmaganiach ortograficznych ogłoszenie wyników odbędzie się 1 grudnia 2025 roku o godzinie 17:00. W razie konieczności, odbędzie się także dogrywka, w której najlepsi uczestnicy będą mogli powalczyć o tytuł mistrza ortografii.
To wyjątkowe wydarzenie to nie tylko szansa na sprawdzenie swoich umiejętności, ale także okazja do integracji społeczności lokalnej i promocji poprawnej pisowni wśród mieszkańców Łazisk Górnych.


![Wyłączenia prądu w Łaziskach Górnych. Sprawdź, gdzie nie będzie prądu [02.03-06.03]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/03/free-2-1.jpg)

![Siedem dni, wiele scen i jeszcze więcej emocji! TOP wydarzenia w regionie [27.02 – 05.03]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/02/ChatGPT-Image-26-lut-2026-21_42_31.png)













Dodaj komentarz