Spotkania Burmistrza Łazisk Górnych z mieszkańcami
Mieszkańcy Łazisk będą mieli dziś i jutro szansę spotkać się z Burmistrzem Aleksandrem Wyrą. Podczas spotkania omawiane będą ważne kwestie, a mieszkańcy będą mogli podzielić się swoimi pomysłami.
Spotkania Burmistrza z mieszkańcami – szansa na dialog
Urząd Miasta zaprasza wszystkich mieszkańców Łazisk Górnych na kolejne spotkanie z Burmistrzem Aleksandrem Wyrą. Wydarzenie odbędzie się dziś, 18 listopada, o godz. 17:00 w Filii Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Dolnych. Spotkanie będzie doskonałą okazją do omówienia ważnych spraw dotyczących społeczności oraz uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania. Mieszkańcy będą mieli szansę podzielić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami, które mogą przyczynić się do rozwoju miasta.
Ostatnia okazja na rozmowę – spotkanie w Łaziskach Górnych
Drugie i ostatnie spotkanie odbędzie się już jutro, 19 listopada, o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych. Warto skorzystać z tej okazji, aby porozmawiać o przyszłości Łazisk Górnych i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania dla naszej społeczności.













Dodaj komentarz