Przyłączenie domów do miejskiej sieci ciepłowniczej
W bieżącym roku istnieje być może ostatnia już możliwość związana z dofinansowaniem przyłączenia domów do miejskiej sieci ciepłowniczej na części obszaru naszego miasta.
W związku z tym zapraszamy mieszkańców ulic Orzeskiej, Moniuszki, Działkowców, Karola Miarki, Tadeusza Zawadzkiego, Familijnej, Skowronków, Słowików, Wiejskiej, Starowiejskiej, Poręby, Radosnej, Ogrodowej, Kątów, Zakątka, Cieszyńskiej, Kieszki, Dworcowej, 1 Maja, Fiołkowej, Bratków, Kwiatowej, Stokrotek, Sienkiewicza, Różanej, Starej, Goździków, Astrów, Irysów, Konwalii, Narcyzów, Wiśniowej, Tulipanów na spotkanie w poniedziałek 29 stycznia 2018 roku, o godz. 17.00 na salę widowiskową Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych, na którym oprócz władz miasta, obecni będą przedstawiciele Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Tychach.


![Wyłączenia prądu w Łaziskach Górnych. Sprawdź, gdzie nie będzie prądu [19.01-24.01]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/free-6-2.jpg)

![Kulturalne hity tygodnia! Oto wydarzenia, których nie możesz przegapić [16-22.01]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/Pixa.jpg)













Dodaj komentarz