Wiadomości z Łazisk Górnych

Wypożyczalnia samochodów Łaziska   

  • Dodano: 2021-04-23 10:15, aktualizacja: 2021-04-26 15:58

Łaziska Górne, Średnie i Dolne to miasta stosunkowo niewielkie zlokalizowane wokół Mikołowa, w niedalekiej odległości od serca aglomeracji śląskiej – Katowic. Lokalizacja Łazisk dla wypożyczalni ma swoje plusy i minusy zarazem. Kryje potencjał funkcjonowania o niższych kosztach prowadzenia działalności obsługując bez trudu klientów z Katowic i okolicy. Z drugiej strony w Katowicach działa wiele wypożyczalni samochodów i rynek wynajmu wydaje się być na tyle nasycony, by nie potrzebował na konkurencji w postaci wypożyczalni samochodów z Łazisk. Pewnym rozwiązaniem dla wypożyczalni samochodów jest współpraca z branża ubezpieczeniową. Połączenie obsługi klientów kierowanych przez ubezpieczycieli z klientami szukającymi samochodu okazjonalnie, na wakacje itp. daje pozytywną prognozę biznesową.

Udana współpraca

Jeśli się zastanawiasz jak to jest, że co rusz w okolicy pojawia się nowa wypożyczalnia samochodów w Łaziskach, to zwróć uwagę na ilość samochodów zastępczych z jakich korzystają klienci ubezpieczycieli. Zatem jak to działa? Otóż niewielu ubezpieczycieli dysonuje własna flota pojazdów przeznaczonych jako samochody zastępcze dla klientów, o wiele lepszym i tańszym przede wszystkim rozwiązaniem jest współpraca partnerska z wypożyczalniami samochodów. Dzięki niej ubezpieczyciele mogą zapewnić klientom niemal każdy typ samochodu w rekordowo krótkim czasie. Co więcej mogą dać klientowi szerszą swobodę co do wyboru samochodu w obszarze wypożyczalni, z którymi współpracują.

Zapotrzebowanie na samochód zastępczy z oc sprawcy wciąż rośnie. Klienci, poszkodowani są coraz bardziej świadomi swoich praw. Uprawnienie do korzystania z auta zastępczego obejmuje cały okres naprawy auta uszkodzonego. Czasem jest to tydzień, a czasem naprawa się przeciąga w czasie, wymaga poważnego remontu i wówczas trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez samochodu, skoro mamy prawo do bezpłatnego korzystania z wynajętego auta. Koszty wynajmu pokrywa ubezpieczyciel sprawcy kolizji, szkody. Z uwagi na wymogi ubezpieczycieli każda wypożyczalnia samochodów w Łaziskach stara się o zapewnienie jak najwyższego standardu samochodów i obsługi. Dzięki temu samochody we flocie wypożyczalni aut są sprawne, bezpieczne, czyste, doskonale wyposażone i systematycznie odnawiane. To rozwiązanie chwalą sobie klienci z Łazisk i nie tylko. Samochody z wypożyczalni nie są obarczone limitami kilometrów, często posiadają dodatkowe bonusy jak opłacone winiety zagraniczne.

Samochód z wypożyczalni

Oprócz samochodów wynajmowanych jako samochód zastępczy z oc sprawcy warto wspomnieć iż wiele osób wynajmuje samochody krótko i długoterminowo. Wynajem krótkoterminowy to zarówno oferta dla mieszkańców Łazisk wybierających się pożyczonym samochodem w podroż, jak i oferta dla przyjezdnych, którzy korzystając z wynajętego samochodu poruszają się po okolicy podczas wypoczynku na Śląsku czy będąc w interesach, podróży służbowej. Do tego dochodzą okazjonalne potrzeby jak chociażby przeprowadzka i zapotrzebowanie na większy samochód czy samochód na czas serwisowania samochodu. Prócz tego nie można zapomnieć o potrzebach bardziej wyszukanych jak sesje zdjęciowe, dyskretne wyjazdy i wiele innych.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.