Wiadomości z Łazisk Górnych

Podsłuchy na telefon - kiedy zdecydować się na ich instalacje?

  • Dodano: 2022-11-18 15:45

Podsłuch na telefonie wydaje się rozwiązaniem ostatecznym, często jednak jest jedyną drogą dojścia do prawdy. Jakie możliwości daje oprogramowanie przeznaczone do telefonów z systemem Android? Jaką możesz sprawować kontrolę np. nad telefonem dziecka?

Bezpieczny podsłuch w telefonie - jak działa?

Aplikacja SpyOne zapewnia 70 różnych funkcji, nie tylko automatyczny podsłuch w telefonie i nagrywanie połączeń. Instalacja aplikacji zajmuje zaledwie kilka minut, a ponieważ działa w tle, nie wyświetli się na ekranie smartfona. Aplikacja daje dostęp do wielu danych, takich jak podsłuch rozmów, nagrywanie otoczenia telefonu, śledzenie lokalizacji GPS, dostęp do kamer na żywo, przechwytywanie wiadomości SMS oraz wiele innych. Wszystkie te funkcje dostępne są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco. Poznasz także historię wyszukiwarki internetowej na telefonie komórkowym z zainstalowaną aplikacją, a także przechwycisz wiadomości z najbardziej popularnych komunikatorów internetowych (jak Whatsapp, Instagram, Facebook, Messenger czy Snapchat).

Instalacja aplikacji - kiedy się zdecydować?

Dostęp do rozmów telefonicznych oraz stron internetowych na telefonie, to obecnie podstawowa kontrola rodzicielska. Jeśli Twoje dziecko coraz wyraźniej zapada się w świat mediów społecznościowych i nie chce dzielić się swoimi kontaktami, warto przemyśleć założenie podsłuchu. Poznasz nie tylko lokalizację telefonu, a tym samym swojej pociechy, ale także dowiesz się, czy Twoje dziecko nie jest ofiarą hejtu czy uzależnienia. Za pomocą SpyOne dowiesz się, czy młody człowiek nie spędza całych godzin na telefonie. Dowiesz się, czy niewinne przeglądanie Internetu nie zaszło za daleko i dziecko nie nawiązało żadnych niebezpiecznych znajomości.

Aplikacja SpyOne to całkowicie niewidoczne oprogramowanie, które daje szerokie spektrum możliwości w przypadku podejrzenia zdrady partnera. Podsłuchiwanie rozmów oraz ich nagrywanie pozwoli Ci zyskać pewność co do winy małżonka. Podsłuch GSM pozwala także na nagrywanie na swoim telefonie odgłosów ze szpiegowanego smartfona. Dzięki SpyOne tylko Ty będziesz mieć dostęp do wrażliwych danych na telefonie męża lub żony.

Jak założyć podsłuch w telefonie?

Podsłuch na telefon komórkowy zadziała tylko wtedy, gdy właściciel nie będzie sobie z niego zdawał sprawy. Więc jak podsłuchać telefon? Po pierwsze, aplikację należy zainstalować na docelowym telefonie. Nie ma możliwości zdalnej instalacji oprogramowania. Jego obsługa jest dokładnie wyjaśniona w instrukcji, którą dostaniesz na maila po wykupieniu subskrypcji. Prawidłowa instalacja trwa max. 10 minut, po których zyskasz dostęp do pożądanych informacji.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.