Wiadomości z Łazisk Górnych

Moda w stylu Desigual

  • Dodano: 2018-02-08 15:45

Desigual to zupełnie nowy nurt w modzie.  Mimo, iż nie jest on zbyt popularny a uwielbiany głównie przez fashionistki, zyskuje coraz większe zainteresowanie. Ciągłe poszukiwanie nowych trendów powoduje, że chętnie sięgamy po te najbardziej wyróżniające się wzory. Sprawdź czym jest ta niezwykła marka.

Desigual – krótka historia marki

Firma jest hiszpańską marką odzieżową. Założona w 1984 roku przez szwajcarskiego biznesmana na Ibizie, aktualnie posiada swoje sklepy w prawie każdym zakątku świata. Marka oferuje ubrania zdobione w niezwykły sposób. Żadna inna firma nie oferuje tak bogatej kolorystyki i tak innowacyjnych wzorów. Ma to oczywiście swoje plusy i minusy. Niewątpliwym atutem jest fakt, iż pojęcie kolor zyskało zupełnie nowego znaczenia. Pewnym minusem może być to, że jest to styl dedykowany dla raczej wąskiej grupy klientów.

Nowoczesne wzornictwo bez ograniczeń wiekowych

Co wyróżnia tak innowacyjne wzornictwo? Nie tylko ponadczasowość, ale również fakt, że jest ono odpowiednia dla osób w każdym wieku. Marka oferuje tak niezwykłe łączenie kolorów, iż nie mieści się ono w żadnych znanych dotychczas kategoriach - jest ponad znanymi normami. Pozwala na rozwiązania stylizacyjne, które pełne są życiowej ekspresji.

Nowoczesne sukienki Desigual

Sukienki marki Desigual oczywiście wyróżniają się bogatym wzornictwem. Oferta jest jednak na tyle bogata, że każda kobieta bez trudu znajdzie model dla siebie. Marka oferuje zarówno sukienki w całości pokryte barwnymi, nieregularnymi kolorami jak i takie, które posiadają jedynie skromne zdobienia w pojedynczych miejscach. Sukienki Desigual są oryginalne. Przykładem może być elegancka grafitowa sukienka z niewielkimi fioletowymi kołami w dolnej części. Model ten jest oryginalny a jednocześnie niezwykle subtelny i elegancki.

Koszule z niezwykłym zdobieniem

Ciekawą ofertę stanowią także bluzki koszulowe z niewielkimi zdobieniami. Barwne printy nadają im wyjątkowego charakteru a śnieżnobiały kolor zachowuje elegancki styl. Koszule marki Desigual zdobią zarówno regularne wzory jak i florystyczne printy czy nieregularne plamy. Miejsca występowania zdobień pełnią również jeszcze jedną ważną funkcję – mianowicie modelują sylwetkę.

Płaszcze Desigual nie tylko na zimę

Marka oferuje również ciekawe modele płaszczy i kurtek na wiosnę. Co ciekawe poza barwnymi modelami, oferuje również oryginalna choć stonowane fasony. Wygodną kurtkę w oliwkowym kolorze zdobią nie fantazyjne printy a kolorowe naszywki. Barwne motyle i kwiaty tworzą styl odpowiedni dla kobiety w każdym wieku.

Wyposażenie domu w stylu Desigual

Nowoczesny styl Desigual to nie tylko ubrania. Bogata kolorystyka i niezwykłe wzornictwo znalazły swoje zastosowanie również w wyposażeniu domu. Najbardziej popularne stały się barwne poszwy, których intensywność dodaje energii zaraz po przebudzeniu. Kolorowe koce, dekoracyjne poduszki a nawet szlafroki to pomysły na nietuzinkowe prezenty dla osób, które uwielbiają bawić się stylem. Pamiętajmy, że barwy są odzwierciedleniem nas samych, czyli emocji i nastrojów, które towarzyszą nam na co dzień.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.