Wiadomości z Łazisk Górnych

Kubek z nadrukiem, czyli idealny upominek do biura i do domu

  • Dodano: 2022-05-06 13:30

Często zdarza się, że szukamy ładnego, praktycznego, a z drugiej strony niezbyt zobowiązującego upominku, który zachwyci drugą osobę. Obecnie, kiedy praktycznie wszystko dostępne jest od ręki, niełatwym zadaniem jest wymyślenie oryginalnego prezentu, który spełni nie tylko oczekiwania osoby obdarowywanej, ale również tej, która ten prezent daje. Na myśl często przychodzi nam kubek, ponieważ jest to gadżet potrzebny, często używany i dość prosty. Możesz postawić na kubek z własnym nadrukiem, napisem, który będzie swego rodzaju prezentem spersonalizowanym, Sprawdź, dlaczego warto dawać takie wspaniałe prezenty!

Udany prezent – kubek z nadrukiem?

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas lubi ładne rzeczy, nawet jeśli nie są duże i bardzo okazałe. Często zwracamy uwagę na to, czy konkretna rzecz jest wykonana estetycznie, czy jest dopracowana, nie ma żadnych niedoskonałości. Pozytywnie oddziałują na nas przedmioty, które poza estetycznym wyglądem, są również bardzo praktyczne. Jednym z takich przedmiotów jest oczywiście kubek. Mogą być niezwykle piękne, a przy okazji mogą nieść dość wyraźny przekaz. Nadruk na nich umieszczony może być cytatem motywacyjnym, mottem życiowym czy też śmiesznym żartem. W ramach nadruku można wykorzystać grafikę, mem i wiele innych ciekawych inspiracji.
Kubek z nadrukiem świetnie sprawdzi się jako upominek. Możesz podarować go praktycznie każdemu – koleżance z pracy, którą lubisz, ale nie chcesz sugerować niczego więcej, koledze, mamie, dziadkowi, bratu czy narzeczonej. Wszystko zależy od tego, jaki konkretnie kubek wybierzesz oraz na jaki nadruk postawisz.

Ogromna moc dostępnych wzorów i nadruków

Na rynku znajdziemy ogromny wybór ciekawych, fascynujących kubków, do których można dodać własny napis czy nadruk. Kubki mogą różnić się od siebie wysokością, pojemnością, kolorystyką, formą. Mogą mieć ciekawe uchwyty, mogą być smukłe albo bardziej pękate. 

Planując nadruk na kubku, zazwyczaj decydujemy się na to naczynie, które dostępne jest w ofercie firmy zajmującej się takimi usługami. Choć wydawać się może inaczej, oferty są naprawdę bardzo rozbudowane, a to dzięki temu, by każdy zainteresowany znalazła coś dla siebie!

Do czego mogą przydać się jeszcze kubki z nadrukiem?

Kubek z nadrukiem świetnie sprawdzi się jako upominek, ale równie dobrze może okazać się rewelacyjnym gadżetem reklamowym. Wielu przedsiębiorców decyduje się bowiem na wykorzystanie kubków jako akcesoriów promocyjnych, ponieważ wykonują swoją pracę z nawiązką. Wystarczy umieścić na kubku odpowiedni napis, charakterystyczny cytat dla firmy, jakieś logo, by kubek pracował niczym spot reklamowy w telewizji, a nawet i lepiej.
Kubki z nadrukiem nie są dużym wydatkiem, a zamawiane hurtowo to już naprawdę kwestia groszowa. Nic więc dziwnego, że chcą odpowiednio wypromować firmę, decydujemy się często na kubek z logo. Jest to sposób na to, by reklama trafiła do mniejszej liczby odbiorców, jednak była bardziej personalna.
 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.