Wiadomości z Łazisk Górnych

Kiedy telewizja online będzie lepsza od tradycyjnej?

  • Dodano: 2019-07-10 13:45, aktualizacja: 2021-04-26 13:44

Chyba wszyscy znamy ten moment, kiedy przychodzi wieczorna pora i każdy chce odprężyć się przed telewizorem. Nagle każdy chce oglądać coś innego - dzieci bajkę, tata mecz, mama ulubiony serial. Zaczyna się niesamowita walka o pilota, dzieci płaczą, a między małżeństwem dochodzi do kłótni. To może być koniec takich sytuacji, bo wyjściem z niej jest... telewizja online! Pozwoli na jednoczesne oglądanie serialu, bajki i meczu. Jak? Poznaj wszystkie zalety telewizji internetowej.

Telewizja online ma wiele zalet

Chociaż niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że tak jest. A naprawdę telewizja internetowa zasługuje na niesamowitą uwagę, ponieważ może znacznie usprawnić rodzinne życie, w którym każdy ma ochotę obejrzeć coś innego. Ale to nie jej jedyne zalety.


  • Działa na zasadzie streamingu - można oglądać programy w czasie rzeczywistym, zupełnie jak w klasycznej telewizji. Warto jednak wspomnieć, że często charakteryzuje się wieloma dodatkowymi elementami np. nagrywarką programów, by można było je obejrzeć później; można zamówić pewne tytuły na życzenie, jeśli najdzie nas ochota na ich oglądanie; na niektórych stronach pojawia się również program TV z dużym wyprzedzeniem - to wszystko, żeby oglądającym było dużo łatwiej.

  • Często ceny telewizji online są dużo niższe niż tradycyjnej, a daje nam to dostęp do większej ilości programów, z czego niektóre serwisy udostępniają również dodatkowe materiały, które nie były widoczne w klasycznej telewizji.

  • Telewizję online można oglądać wszędzie, gdzie mamy dostęp do Internetu. Wszystko na dowolnym urządzeniu elektronicznym.

  • Umożliwia ona oglądanie telewizji z rodzimego kraju wszystkim, którzy z jakiegoś powodu znajdują się za granicami swojego państwa.


  •  

Można by tak wymieniać i wymieniać, ale jak widać - dochodzimy do jednej, jedynej konkluzji. Telewizja internetowa jest znacznie wygodniejsza i lepsza niż tradycyjna. Widać to na przestrzeni ostatnich lat, gdzie słupki z popularnością klasycznej telewizji po prostu spadają, a telewizji internetowej - rosną.

Znajdź swoją telewizję

Serwisów, które udostępniają telewizję internetową jest naprawdę bardzo wiele. Można w nich przebierać, wybierać, codziennie zmieniać i korzystać z innej. Warto jednak zdecydować się na taką, która daje nam większe możliwości i jest po prostu lepiej dopasowana do naszych potrzeb. Pamiętajmy również, że oglądanie telewizji online jest jak najbardziej legalne.

Jeśli ktoś nie wie, gdzie znaleźć stronę z telewizją online - wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarkę Google, a wyniki z pewnością was zaskoczą. Najpopularniejszą stroną jest jednak bez wątpienia Pinbook.pl, gdzie znajdziecie pełno informacji o telewizji internetowej, o filmach i serialach, aktorach i aktorkach, a także technologii, celebrytach, a jak znudzi was czytanie - będziecie mogli obejrzeć kilka krótkich filmów z Youtube. Za stronę Pinbook odpowiada firma SPOKEO, która od lat działa na rynku. Za jakie jeszcze serwisy odpowiada firma?

SPOKEO - Piotr Sochan i jego projekty

SPOKEO to firma, która prowadzona jest przez Piotra Sochana. Od lat tworzą oni różnego rodzaju serwisy internetowe, które mają za zadanie ułatwiać życie internautom. Każda z nich ma inny profil działalności, więc na pewno każdy najdzie coś dla siebie. Wśród najpopularniejszych serwisów wyróżnić można pracaonline.net, i-mobi.pl czy infonumer.pl. Pierwsza z nich to popularna od wielu lat strona z ofertami pracy - szczególnie dodatkowej, chałupniczej czy w domu. Ofert tych nie znajdziecie nigdzie indziej w Internecie, wszystko po to, aby użytkownicy strony mieli większe szanse na znalezienie wymarzonego stanowiska pracy. I-mobi z kolei pozwala na lokalizowanie dowolnego telefonu, na którym zainstalowana zostaje uprzednio specjalna aplikacja szpiegowska. W panelu, z dokładnością do jednego metra, oznaczone jest położenie właściciela telefonu. To zaoszczędza sporo nerwów! Nie trzeba zastanawiać się, gdzie znajduje się osoba bliska naszemu sercu. Oprócz tego otrzymujemy dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak np. możliwość pobrania połączeń i SMS-ów wychodzących i przychodzących. No i na dokładkę infonumer, który może nam oszczędzić nerwów z powodu ukradzenia naszych danych osobowych czy pieniędzy. Pozwala on bowiem na sprawdzenie każdego, nieznanego numeru. Wystarczy wpisać w określone miejsce na stronie ciąg cyfr i pobrać raport, gdzie będą oceny i komentarze innych internautów, którzy mieli kontakt z danym numerem. Na tej podstawie można podjąć decyzję - odbierać czy blokować numer.

Nie znaleźliście tutaj nic dla siebie? Nie szkodzi! Na stronie SPOKEO jest więcej projektów, więc na pewno znajdziecie coś, co was zainteresuje.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.