Wiadomości z Łazisk Górnych

Botki na słupku - must have jesieni

  • Dodano: 2017-11-24 13:15, aktualizacja: 2017-11-27 07:56

Buty na tak zwanym słupku to obuwie bardzo często wybierane przez kobiety. Obcas dodaje kilku centymetrów, a jednocześnie jego budowa zapewnia stabilne chodzenie nawet w przypadku tych pań, które nie chodzą w takich butach na co dzień. Nic więc dziwnego, że botki na słupku to obowiązkowy element stroju na jesień.

Dlaczego botki?

Botki to bardzo kobiece obuwie. Jest ono idealne dla podkreślenia nóg, a jednocześnie doskonale chroni przed pierwszymi jesiennymi chłodami oraz deszczem. W botkach na obcasie można bez obaw udać się na długi jesienny spacer bez obaw o to, czy wygląda się wystarczająco elegancko i bez obaw, że taka wędrówka będzie męcząca. Jak podkreśla redaktorka bloga www.zouza.pl każda z pań może wybrać botki w swoim ulubionym kolorze, który wcale nie musi kojarzyć się z jesienią, choć to taka baza barw będzie najpopularniejsza.

Jak wybrać botki idealne?

Najpopularniejszymi kolorami na jesień są zielenie, khaki, brązy, szarości i klasyczna czerń, Można wybierać spośród modeli wiązanych oraz z wiszącymi frędzlami. Taka stylistyka z pewnością będzie odpowiadać osobom, które do tej pory musiały poszukiwać tego typu dodatków - obecnie będą one łatwo dostępne. Wybierając idealne botki na słupku należy zwracać uwagę nie tylko na kolor, ale także na materiał. Najbardziej odpowiednim materiałem na botki jest oczywiście naturalna skóra.

Kto zdecyduje się na botki?

Botki to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety. W przypadku miłośniczek klasyki wystarczy wybrać prosty model botków na słupku. Taki wzór pasuje zarówno do typowego stroju biurowego, jak i do czarnej sukienki na wieczór. Kobiety lubiące bardziej odbiegający od wszystkich wybiorą botki z frędzlami, które można nosić do jeansów i kraciastych koszul. Botki na słupku stanowią więc podstawowy element jesiennych strojów.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.