Wiadomości z Łazisk Górnych

AVG PC TuneUp - skuteczne lekarstwo na stary i wolny komputer

  • Dodano: 2019-09-27 12:30

Jesteś właścicielem starego laptopa, ale uważasz, że wciąż dobrze działa i nie chcesz się go pozbyć? Mimo że go lubisz trochę cię irytuje długie wczytywanie programów, przycinanie filmów oraz niespieszne ładowanie systemu?

Jak przyśpieszyć wolno działający komputer?

Mamy dla ciebie rozwiązanie! Jest nim program do czyszczenia komputera AVG PC TuneUp. To aplikacja, dzięki której nawet starszy sprzęt zaczyna działać szybciej, wydajniej i na pełnych obrotach.

Program czyszczący AVG PC TuneUp rozwiązuje problemy powodujące, że komputer wraz z upływem czasu spowalnia swoje działanie. Do najczęściej spotykanych należą błędy w systemie, ograniczona ilość miejsca na dysku oraz zbyt wiele programów, które działają w tle wykorzystując dostępne zasoby. PC TuneUp potrafi sobie z nimi wszystkimi poradzić.

Optymalizacja i konserwacja komputera – PC TuneUp!

AVG PC TuneUp zajmuje się kompleksowym sprzątaniem twojego komputera. Zacznie od sprawdzenia czy na twoim dysku nie ma niepotrzebnych, nieużywanych, tymczasowych lub podwójnie zapisanych plików. To samo zrobi z rejestrem systemu Windows, gdzie skontroluje wpisy, wyszukując te uszkodzone lub nieaktualne.

Drugim krokiem jest usunięcie znalezionych śmieci w sposób, który nie wpłynie na działanie komputera. Dzięki tej operacji system będzie generował mniej błędów (np. przestanie się zawieszać), a ty będziesz mieć więcej miejsca na nowe pliki.

Kolejnym etapem czyszczenia komputera przez AVG PC TuneUp jest sprawdzenie jakie programy są uruchomione i czy na pewno muszą one działać. W trakcie użytkowania wiele aplikacji instaluje się bez wiedzy użytkownika i działa później w tle, obciążając pamięć. Program czyszczący AVG PC TuneUp najpierw wykrywa wszystkie niepotrzebne programy, a później je zamyka. Sprawdza też nad czym aktualnie pracujesz i tej aplikacji daje pełen dostęp do pamięci i procesora, dzięki czemu działa ona bezbłędnie i szybko.

Już nie musisz pamiętać o sprzątaniu. Avg PC TuneUp będzie regularnie robił to za Ciebie

Na koniec AVG PC TuneUp robi zaawansowane porządki na dysku z wykorzystaniem defragmentatora. To narzędzie ułatwia ułożenie plików w sensowny sposób, dzięki czemu są bardziej dostępne i szybciej się uruchamiają. Sprawdza też czy programy zainstalowane w komputerze są aktualne. Jeżeli okaże się, że nie, wówczas pobierze dla nich najnowsze wersje.

Program do czyszczenia komputera AVG PC TuneUp uruchamia się automatycznie, w momencie gdy system potrzebuje optymalizacji. Możesz go włączyć również ręcznie (korzystając z panelu sterowania) lub zdalnie (ze smartfona). W każdej z tych sytuacji PC TuneUp wykona skanowanie i czyszczenie, zapewniając twojemu komputerowi optymalne warunki do pracy.

___

Artykuł powstał dzięki CORE - polskiemu dystrybutorowi antywirusów AVAST i AVG.

Przyśpiesz wolny komputer dzięki AVG PC TuneUp 


 

AVG PC TuneUp - skuteczne lekarstwo na stary i wolny komputer

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.