Wiadomości z Łazisk Górnych

ATLAS Poland rzetelnym partnerem

  • Dodano: 2019-10-30 12:45, aktualizacja: 2020-06-02 09:02

ATLAS Poland – dba, żeby każde przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem.

Nowe inwestycje w dzisiejszej rzeczywistości to konieczność, aby utrzymać konkurencyjną pozycję firmy na rynku. Prace specjalistyczne stały się codziennością wielu przedsiębiorstw. Zazwyczaj wiążą się z budowaniem, remontowaniem, modernizacją lub rozbudową i stanowią ogromne wyzwanie.Proponujemy Państwu kompleksową pomoc w realizacji tych projektów, służymy radą już na etapie doboru właściwego sprzętu, aż po rozwiązywanie wszelkich kwestii technicznych i wybór dogodnego sposobu finansowania. Nasze atuty to duże doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność, uczciwość, a także zespół specjalistów, którzy podchodzą z pełnym zaangażowaniem do każdego problemu, służąc fachową wiedzą i radą.

Różnorodność sprzętu ułatwia optymalny wybór

Dysponujemy szeroką ofertą nowoczesnych, specjalistycznych maszyn, w tym: koparek kołowych i gąsienicowych, minikoparek, maszyn przemysłowych do przeładunku, strzępiarek, ładowarek kołowych, maszyn do recyklingu, przesiewaczy, wozideł przegubowych oraz wielu innych. Szeroki asortyment dostępnych maszyn umożliwia ich dokładne dostosowanie do potrzeb klientów i realizowanych przez nich zadań. Oferujemy również specjalistyczne oprzyrządowanie, m.in.: chwytaki, pługi, generatory, elektromagnesy, łyżki, urządzenia do rozkładania i wymiany podkładów kolejowych, podbijarki torowe. Prowadzimy też sprzedaż części zamiennych do maszyn, które oferuje firma ATLAS Poland. Jesteśmy autoryzowanym dealerem w Polsce znanych marek: ATLAS KOMPAKT, ATLAS GmBH, Willibald, SANY, TANA, WEYCOR, SMP, ING Bonfiglioli, KINSHOFER.

 Dobra jakość, rozsądna cena

Tak, połączenie tych dwóch rzeczy stało się możliwe. Rozumiemy, że koszty to ważny składnik budżetu przedsiębiorstwa, dlatego posiadamy zarówno nowy, jak i używany sprzęt, w tym maszyny z opcją wynajmu i możliwością późniejszego wykupu. Na niektóre modele maszyn oferujemy atrakcyjne promocje.

 Dlaczego warto reklamować się w Internecie?

Nasza oferta jest dostępna poprzez sieć w każdym miejscu, przez całą dobę. Wychodząc naprzeciw nowym technologiom, zamieściliśmy informacje niezbędne do nawiązania współpracy na naszej stronie: www.atlas-poland.pl. Rozumiemy, że obecność przedsiębiorstwa i jego reklama w Internecie stanowi obecnie standard biznesowy, nawet w takiej branży jak nasza. Pozwala na szybkie dotarcie do klienta oraz błyskawiczny kontakt w celu odpowiedzi na pojawiające się pytania i omówienie szczegółów współpracy.

Ponadto, na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa mogą Państwo zapoznać się z podstawową specyfikacją dostępnych urządzeń, obejrzeć je na zdjęciach oraz zasięgnąć informacji „na żywo” podczas kontaktu z naszym pracownikiem. Przy każdym urządzeniu prezentowanym w Internecie zamieściliśmy zakładkę z opcją pytania o cenę maszyny. Wystarczy kliknąć ją myszką, by automatycznie wygenerować e-mail. Osobom, którym te informacje nie wystarczą, proponujemy zapoznanie się z sekcją artykułów, opisujących poszczególne typy maszyn specjalistycznych. Jednocześnie, nie rezygnujemy z tradycyjnych form kontaktu z klientami, nasze oddziały oraz punkty serwisowe są zlokalizowane na obszarze całej Polski. Wybór sposobu nawiązania współpracy pozostawiamy Państwu.

 Klient na pierwszym miejscu

Wysoka jakość pracy, zwłaszcza obsługi klientów, stanowi dla nas jeden z priorytetów. Jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu się do potrzeb odbiorców. Doskonale rozumiemy problemy wynikające z realizowania prac specjalistycznych z użyciem maszyn. Staramy się być dla Państwa przewodnikami oraz doradcami w tych przedsięwzięciach, aby stały się źródłem zadowolenia z dobrze wykonanej pracy. Podchodzimy w sposób indywidualny do każdego klienta. Zależy nam na satysfakcji naszych odbiorców oraz na tym, byście Państwo wracali do nas z nowymi zadaniami.

OWU = przejrzystość współpracy

Tajemniczy skrót oznacza Ogólne Warunki Współpracy. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy dokumenty zawierające warunki sprzedaży i serwisowania, a także najmu maszyn. Mogą się Państwo przekonać, że współpraca z firmą ATLAS Poland jest przejrzysta i oparta na zasadach uczciwych dla obu stron.

 Diabeł tkwi w szczegółach lub... w serwisie

Z awariami maszyn nie spotkał się tylko ten, kto nigdy ich nie używał. A często może wystąpić sytuacja, gdy jakakolwiek zwłoka w wykonaniu zlecenia skutkuje negatywnymi konsekwencjami. Dlatego tak wielkie znaczenie ma odpowiedni serwis maszyn: profesjonalny, rzetelny, a przy tym – szybki i niezawodny. Bez niego nawet najwspanialsze plany i inwestycje stają pod znakiem zapytania.

Prowadzimy obsługę techniczną oraz naprawy wszystkich maszyn firmy ATLAS Poland. Zgłoszenia serwisowe można przesyłać poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Gęsta sieć punktów napraw ułatwia błyskawiczne rozwiązywanie problemów. W dni powszednie reagujemy w ciągu 24 godzin na każde zgłoszenie. Ponadto, posiadamy dobrze wyposażone samochody serwisowe, które umożliwiają wykonanie napraw w siedzibach naszych klientów, bez konieczności kłopotliwego transportu sprzętu. Przy podpisaniu kontraktów serwisowych, realizujemy również dodatkowe usługi specjalne, w zależności od potrzeb klientów i zawartej umowy.

 Zapraszamy na targi i pokazy

Jesteśmy obecni na kolejnych edycjach „eRobocze Show”, podczas których możecie Państwo obejrzeć specjalistyczne pokazy, zapoznać się z nowym sprzętem, który dopiero zostanie wprowadzony na rynek, uczestniczyć w spotkaniach branżowych oraz samodzielnie przetestować maszyny, siadając za ich sterami. Informacje na temat najbliższych spotkań znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce firma/aktualności. Odnajdziecie nas Państwo na znaczących międzynarodowych targach branżowych, takich jak Bauma czy Trako. W serwisie ATLAS Poland dokładnie podajemy lokalizację naszych stoisk wraz z mapkami pokazującymi, jak do nas dotrzeć oraz opisem prezentowanych maszyn.

 Dbamy o naszych pracowników

Uważamy, że w obecnych czasach jedno z ważnych źródeł przewagi konkurencyjnej stanowią pracownicy. Jesteśmy przedsiębiorstwem dbającym o ich rozwój, dlatego nieustannie szkolimy osoby zatrudnione w naszej firmie, podnosząc ich umiejętności. W tym celu wybudowaliśmy specjalny ośrodek wraz z pensjonatem oraz opracowaliśmy programy szkoleniowe. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom kadr, gdyż wiemy, że takie działanie przekłada się na jakość ich pracy, czyli Państwa satysfakcję.

 Podsumowując: dlaczego właśnie my?

Jesteśmy profesjonalni, rzetelni, a przy tym elastyczni w reagowaniu na potrzeby klientów. Posiadamy szeroką ofertę maszyn specjalistycznych, w korzystnych cenach, z różnymi sposobami finansowania. Doradzamy fachowo, pomagamy klientom wybrać właściwy sprzęt, dopasowany do ich potrzeb i uwalniamy od kłopotów związanych z serwisowaniem maszyn.

Moglibyśmy pisać jeszcze wiele na temat atutów naszego przedsiębiorstwa, ale proponujemy inne, racjonalne rozwiązanie dla ludzi biznesu. Najlepiej sprawdzić w praktyce sposób działania naszej firmy i przekonać się, dlaczego warto nam zaufać.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.