Wiadomości z Łazisk Górnych

Wypadek na łaziskim skrzyżowaniu. 37 - latek ze złamaną szczęką oraz kośćmi czaszki

  • Dodano: 2020-12-04 06:30, aktualizacja: 2020-12-03 20:22

Policjanci Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło przy sygnalizacji świetlnej na jednym z łaziskich skrzyżowań.

Do wypadku doszło 30 listopada około godziny 16.00 w Łaziskach Górnych na skrzyżowaniu ulic Przysiółki i Brada. Jak wynika ze wstępnej analizy policjantów drogówki, kierująca samochodem toyota corolla 31-letnia łaziszczanka, wyjeżdżając z ulicy Przysiółki wjechała na skrzyżowanie, gdy sygnalizator wskazywał zielone światło.

W tym momencie doszło do zderzenia z kierującą toyota yaris 20-latką, która poruszała się ulicą Brada w kierunku Łazisk Górnych

W momencie przybycia na miejsce mundurowych, poszkodowanym w wypadku pomocy udzielali już ratownicy medyczni oraz załoga straży pożarnej. Wszystkie biorące udział w zdarzeniu osoby zostały przetransportowane do szpitala. Największych obrażeń doznał pasażer toyota corolla, 37-letni mężczyzna, u którego stwierdzono, między innymi, złamanie kości szczęki oraz kości czaszki.

Policjanci na miejscu wykonali badania stanu trzeźwości kierujących, oględziny pojazdów, szkice miejsca zdarzenia oraz rozpytali świadków. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi Wydział Kryminalny mikołowskiej komendy.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.