Wiadomości z Łazisk Górnych

Wypadek na łaziskim skrzyżowaniu. 37 - latek ze złamaną szczęką oraz kośćmi czaszki

  • Dodano: 2020-12-04 06:30, aktualizacja: 2020-12-03 20:22

Policjanci Wydziału Kryminalnego mikołowskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło przy sygnalizacji świetlnej na jednym z łaziskich skrzyżowań.

Do wypadku doszło 30 listopada około godziny 16.00 w Łaziskach Górnych na skrzyżowaniu ulic Przysiółki i Brada. Jak wynika ze wstępnej analizy policjantów drogówki, kierująca samochodem toyota corolla 31-letnia łaziszczanka, wyjeżdżając z ulicy Przysiółki wjechała na skrzyżowanie, gdy sygnalizator wskazywał zielone światło.

W tym momencie doszło do zderzenia z kierującą toyota yaris 20-latką, która poruszała się ulicą Brada w kierunku Łazisk Górnych

W momencie przybycia na miejsce mundurowych, poszkodowanym w wypadku pomocy udzielali już ratownicy medyczni oraz załoga straży pożarnej. Wszystkie biorące udział w zdarzeniu osoby zostały przetransportowane do szpitala. Największych obrażeń doznał pasażer toyota corolla, 37-letni mężczyzna, u którego stwierdzono, między innymi, złamanie kości szczęki oraz kości czaszki.

Policjanci na miejscu wykonali badania stanu trzeźwości kierujących, oględziny pojazdów, szkice miejsca zdarzenia oraz rozpytali świadków. Dalsze postępowanie w sprawie prowadzi Wydział Kryminalny mikołowskiej komendy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również