Wiadomości z Łazisk Górnych

Wpadł z marihuaną podczas drogowej kontroli

  • Dodano: 2020-10-30 06:30, aktualizacja: 2020-10-29 18:51

Policjanci patrolujący rejon centrum Łazisk Górnych zatrzymali osobowego volkswagena, którego pasażer, 21-letni tyszanin nie potrafił pohamować swojego zdenerwowania i sporych, wynikających ze spotkania z mundurowymi, emocji.

Policjanci łączonego patrolu drogówki i łaziskiej prewencji zatrzymali do kontroli volkswagena na tyskich numerach rejestracyjnych. Nocna kontrola miała miejsce we wtorek ( 27 października)  o godzinie 23:40 na ulicy Dworcowej w Łaziskach Górnych.

Kiedy mundurowi przystąpili do legitymowania, zauważyli silne zdenerwowanie u jednego z mężczyzn

21-letni pasażer był wyjątkowo pobudzony i niezadowolony z policyjnej kontroli. W dodatku silna woń marihuany od razu nasuwała podejrzenie, iż osoby mogą posiadać przy sobie środki odurzające. Przypuszczenia potwierdziły się. Zdenerwowany mieszkaniec Tychów miał przy sobie marihuanę.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania substancji odurzającej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość - nawet do 10 lat więzienia.

Wpadł z marihuaną podczas drogowej kontroli

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również