Wiadomości z Łazisk Górnych

W trakcie awantury raniła córkę nożem

  • Dodano: 2020-10-09 06:30, aktualizacja: 2020-10-09 00:26

Policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali 43-letnią kobietę, która w trakcie domowej awantury, będąc pod wpływem alkoholu, raniła nożem swoją 20-letnią córkę.

W miniony wtorek (6 października) po godzinie 22:00 dyżurny łaziskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o zranionej nożem 20-latce, która w obawie przed agresywną matką wybiegła z domu. Skierowani na miejsce policjanci patrolu ustalili przebieg rodzinnego incydentu. Okazało się, że między matką a córką doszło do sporej kłótni. W pewnym momencie 43-latka pobiegła do kuchni, skąd zabrała nóż i grożąc córce pozbawieniem życia raniła ją w ramię. Rozstrzęsiona 20-latka wybiegła z domu i wezwała pomoc.

Mundurowi natychmiast pojechali do miejsca zamieszkania rodziny, gdzie zastali matkę dziewczyny. Kobieta przyznała, że doszło między nimi do scysji, tłumaczyła jednak, że wieczorna kłótnia to efekt narastającego między nimi konfliktu, gdyż od dłuższego czasu nie potrafi poradzić sobie z trudnym zachowaniem córki.

43-latka trafiła do komisariatu, gdzie została poddana badaniu trzeźwości. Okazało się, że miała w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Kobieta wczoraj usłyszała zarzuty: uszkodzenia ciała ( art. 157§2 kodeksu karnego) oraz kierowania gróźb karalnych ( art.190§1 kodeksu karnego). Oba przestępstwa zagrożone są karą pozbawienia wolności do 2 lat. Ponadto, na wniosek łaziskich śledczych, prokurator objął podejrzaną środkiem zapobiegawczym w postaci policyjnego dozoru.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • RYFA HKS

    BOŻENA RYFA KS RUCH CHORZÓW

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.