Wiadomości z Łazisk Górnych

Ukradł telefon by oddać go za swoje długi

  • Dodano: 2021-02-24 09:00, aktualizacja: 2021-02-24 14:42

Policjanci łaziskiego komisariatu zatrzymali 36-latka podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego. Mężczyzna dopuścił się czynu, bo jak sam tłumaczył, wpadł w finansowe tarapaty i w ten sposób chciał zwrócić zaciągnięty u znajomego dług. Spirala problemów mieszkańca Łazisk Górnych zamiast maleć - jedynie się zwiększyła. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

36-letni mieszkaniec Łazisk Górnych znany jest policjantom od dłuższego czasu. Dał się poznać będąc będąc uczestnikiem niejednej policyjnej interwencji. Tym razem mężczyzna wpadł na pomysł uregulowania swoich długów i postanowił wykorzystać do tego telefon. Niestety ... nie swój. W poniedziałek (22 lutego) późnym popołudniem na ulicy Wyrskiej, przed oknami jednego z budynków, podszedł do przypadkowego człowieka i wyrwał mu z ręki telefon komórkowy.

Wezwani na miejsce policjanci, na podstawie przedstawionego przez pokrzywdzonego rysopisu, szybko skojarzyli, że sprawcą może być 36-letni łaziszczanin. Po kilkunastu minutach człowiek ten był już w rękach mundurowych. Trafił do policyjnej izby zatrzymań, a następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży. Zgodnie z Kodeksem Karnym, mieszkańcowi Łazisk Górnych grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci odzyskali także telefon i przekazali go właścicielowi.

Ukradł telefon by oddać go za swoje długi

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Marek

    Totalnie tego nie rozumiem. Masz długi - spłacaj, proste. Kolega z pracy też jest zadłużony, ale z krukiem jakoś daje rady

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.