Wiadomości z Łazisk Górnych

Sprawdź swoje umiejętności na policyjnym torze przeszkód!

  • Dodano: 2023-06-13 06:00, aktualizacja: 2023-06-12 18:55

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach po raz kolejny organizuje zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji. Już 21 czerwca br. będzie kolejna szansa, by zmierzyć się z torem przeszkód, który należy pokonać w policyjnym teście sprawności fizycznej. Przyjdź i sprawdź się.

Próbny test sprawności fizycznej do Policji

Zapraszamy zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji do udziału w zajęciach otwartych, które odbędą się 21 czerwca 2023 roku w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Poprowadzą je instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące. Są tylko szansą na spróbowanie swoich sił. Ponadto uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądają wybrane etapy postępowania kwalifikacyjnego, jakie możliwości daje służba w Policji oraz jakie wymagania musi spełnić kandydat, marzący o zawodzie policjanta.

Zajęcia odbędą się w trzech turach o godzinie:

  • 10.00
  • 12.00
  • 14.00

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy lub telefonicznie.

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania informacyjne, dające możliwość poznania specyfiki i charakteru służby w Policji. Projekt powstał z myślą o potrzebach młodych ludzi - absolwentów szkół średnich planujących związać swoją drogę zawodową z Policją, a także wszystkich osobach, które chcą zasilić szeregi naszej formacji oraz sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby. Podczas organizowanych przez katowicką komendę wojewódzką zajęć, zainteresowani mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej. Przystąpienie do testu sprawności fizycznej pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji.

Więcej informacji tutaj.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również