Wiadomości z Łazisk Górnych

Serial "Kacperiada" już na DVD!

  • Dodano: 2018-01-26 15:30

Oryginalny polski serial animowany na motywach bestsellerowych opowiadań Grzegorza Kasdepke - "Kacperiada" - zadebiutuje na DVD już 31 stycznia! Niebawem płyta do wygrania w portalach sieci Silesia.info.pl!

To współczesna obyczajowa komedia familijna, pełna absurdalnego humoru. Krótkie siedmiominutowe odcinki, po brzegi wypełnione śmiechem, akcją i mądrościami, wciągają i przykuwają uwagę swoją oryginalnością. Serial przeznaczony dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz ich rodzin w ciepły i zabawny sposób porusza ważne tematy, rozśmieszając widzów do łez, ale też pozostawiając ich z pozytywnym przekazem. Młodzi odbiorcy dowiadują się między innymi, dlaczego czasem mówienie prawdy może zaboleć innych, jak oprzeć się reklamom i chęci posiadania nowych rzeczy; gdzie leży granica pomiędzy bałaganem, a porządkiem; jak radzić sobie z rozczarowaniem i zazdrością; dlaczego czasem warto improwizować.

Akcja Kacperiady skupia się wokół dwójki bohaterów - Kacpra i Ady, którzy wspólnie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się, jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością czy rozczarowaniem, i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

Kacperiada, pełen absurdalnego humoru, nowatorski serial animowany o perypetiach siedmioletniego Kacpra zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 31 stycznia! Na płycie, oprócz 13 kipiących śmiechem i akcją odcinków, znajdą się również atrakcyjne materiały dodatkowe.

Serial zrealizowany przez polskie studio animacji Human Ark szybko podbił serca widzów, jednocześnie zyskując uznanie krytyków. Postać Kacpra zrodziła się na kartach bestsellerowych opowiadań popularnego pisarza, dziennikarza i wieloletniego redaktora naczelnego magazynu dla dzieci „Świerszczyk”, Grzegorza Kasdepke.

Polecamy nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin! Dobra zabawa gwarantowana! Śledźcie zakładki "konkursy" w sieci portali Silesia.info.pl - niebawem płyta do wygrania!

Serial "Kacperiada" już na DVD!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również