Wiadomości z Łazisk Górnych

Samochód stał na przejściu dla pieszych. Pijany 31-latek myślał, że jest w swoim mieście

  • Dodano: 2021-12-08 10:30

Policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali mężczyznę, który siedział za kierownicą samochodu stojącego na przejściu dla pieszych. 31-latek był przekonany, że znajduje się w centrum Dąbrowy Górniczej. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 1.7 promila alkoholu.

Pijany 31-latek nie wiedział gdzie jest

W niedzielny poranek 5 grudnia jeden z policjantów z komisariatu w Łaziskach Górnych pełnił służbę wraz ze strażnikiem miejskim. Podczas przejazdu ulicą św. Barbary, tuż przy przejściu dla pieszych, mundurowi zauważyli stojący samochód z włączonym silnikiem. Kiedy podeszli do siedzącego za kierownicą mężczyzny okazało się, że ten nie do końca jest świadomy tego, co się dzieje. 31-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej był pewien, że jest w swoim mieście i nie potrafił logicznie wytłumaczyć dlaczego pojazd stoi w tym miejscu.

Interwencję wsparli więc policjanci z mikołowskiej drogówki. Badanie alkomatem wykazało, że 31-latek jest pijany. Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny, a samochód zabezpieczono na policyjnym parkingu. Śledczy będą teraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia oraz to, czy mieszkaniec Dąbrowy Górniczej prowadził pojazd, będąc pod wpływem alkoholu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również