Wiadomości z Łazisk Górnych

Podpalacz kontenerów na śmieci zatrzymany

  • Dodano: 2019-04-01 09:30

Policjanci z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych zatrzymali mężczyznę, który w marcu dokonał podpalenia sześciu kontenerów na śmieci.

36- latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, a o jego dalszym losie zadecyduje mikołowski sąd

Wnikliwa pracy łaziskich policjantów oraz dobra współpraca Policji z prezesami Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łaziskach Górnych, która zarządza jednym z monitoringów na terenie miasta, przyczyniły się do zatrzymania łaziskiego podpalacza wiat śmietnikowych. 36-letni mieszkaniec miasta, w dniach 6 i 23 marca dokonał podpalenia sześciu kontenerów na śmieci powodując tym straty o łącznej wartości 3850 złotych na szkodę Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Łaziskach Górnych. Śledczy przedstawili mu zarzuty popełnienia przestępstwa zniszczenia mienia, do których się przyznał. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje mikołowski sąd.

Za przestępstwo uszkodzenia mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Podpis

    Szkoda, że tak samo zdecydowanie nie wzięto się za "graficiarzy" czy parkujących po trawnikach albo wręcz tarasujących swoimi autamu chodniki. Łaziska coraz bardziej są w ten sposób zasyfiane.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.