Wiadomości z Łazisk Górnych

Nie kasowała produktów swoim znajomym. Nieuczciwa kasjerka została zatrzymana

  • Dodano: 2021-06-11 09:30

Zatrudniona w łaziskim dyskoncie kasjerka okradła sklep na kwotę ponad tysiąca złotych. Chytry z pozoru plan zrealizowała wspólnie ze swoimi najbliższymi. Przekazana w ręce mundurowych usłyszała już policyjne zarzuty i przyznała się do winy.

Wczoraj (10 czerwca) po godzinie 14:00 policjanci z łaziskiego komisariatu dostali wezwanie do jednego z miejscowych dyskontów, gdzie miało dojść do kradzieży artykułów przemysłowych o wartości nieco ponad 1 300 złotych. Ochrona placówki przekazała w ręce mundurowych mieszkankę Mikołowa, która w ciągu dwóch dni, wspólnie ze swoim partnerem oraz członkiem rodziny zrealizowała kilka transakcji, powodując u swojego pracodawcy niemałe straty. Wykonując obowiązki jako kasjerka, nie kasowała wybranych produktów swoim kompanom.

Z pozoru chytry plan nie powiódł się, bowiem ochrona placówki szybko wyłapała proceder i zaalarmowała służby.

Kasjerka została zatrzymana

37-latka została zatrzymana i trafiła do komisariatu, gdzie usłyszała zarzut kradzieży. Kobieta przyznała się do winy. Dokładnie tej samej treści zarzuty usłyszą dwaj mężczyźni, którzy współuczestniczyli w procederze. Za przestępstwo kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjantom udało się także odzyskać zdecydowaną większość skradzionego mienia, które wróciło już do właściciela.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również