Wiadomości z Łazisk Górnych

MęskiFest 2023 w Mikołowie. Łaziska Górne biorą udział w akcji profilaktycznej

  • Dodano: 2023-11-09 11:00

Listopad to miesiąc, który poświęcony jest promocji badań mających na celu wykrywanie nowotworów, a rak prostaty jest jednym z głównych zagrożeń zdrowotnych. Zajmuje on obecnie czwarte miejsce pod względem śmiertelności na świecie. Dlatego też profilaktyka i regularne badania są niezwykle istotne.

Badanie się jest męskie!

W sobotę, 25 listopada, mieszkańcy Mikołowa i Łazisk Górnych będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu - MĘSKI FEST. To inicjatywa, która łączy dobrą zabawę z profilaktyką zdrowotną. Wydarzenie odbędzie się od godziny 11:00 w mikołowskim MOSiR-ze.

W trakcie MĘSKIEGO FESTu będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych badań, takich jak badania PSA, USG czy HCV, które pomagają w wykrywaniu potencjalnych problemów zdrowotnych, w tym raka prostaty. Dodatkowo dostępne będą konsultacje treningowe i dietetyczne z trenerem personalnym, co pozwoli uczestnikom dbać o swoje zdrowie i kondycję.

Impreza nie tylko promuje zdrowie, ale także oferuje mnóstwo atrakcji, takich jak turniej zbijaka, warsztaty robotyki, zawody z K8 Body Art, dmuchany tor przeszkód dla dzieci, piłkarski turniej e-sportowy oraz turnieje w darta, piłkarzyki i skata.

Na zakończenie MĘSKIEGO FESTu odbędzie się spotkanie podróżnicze oraz stand-up, co zapewni rozrywkę i dobry nastrój wszystkim uczestnikom.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również