Wiadomości z Łazisk Górnych

Małżeństwo z Łazisk Górnych z zarzutami ataku na policjantów. Byli pod wpływem alkoholu!

  • Dodano: 2023-11-07 09:00

33-letni mężczyzna i jego 29-letnia żona usłyszeli zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej oraz wywierania wpływu na czynności urzędowe funkcjonariuszy. Małżeństwo zaatakowało mundurowych w swoim mieszkaniu podczas interwencji związanej z awanturą domową. Agresorzy byli pod wpływem alkoholu.

Atak małżeństwa z Łazisk Górnych

Interwencja w jednym z mieszkań w Łaziskach Górnych miała miejsce w nocy z 28 na 29 października. Patrol policyjny pojechał na ulicę Wyrską natychmiast po zgłoszeniu na numer alarmowy 112 o trwającej tam awanturze. 33-letni mężczyzna od samego początku był agresywny. Po chwili dołączyła do niego jego małżonka. Okazało się, że para wróciła z imprezy, po której doszło między nimi do nieporozumienia. Krzyki i hałas obudziły sąsiadów, którzy zadzwonili na numer alarmowy. Nietrzeźwe małżeństwo zaczęło wyzywać policjantów, potem także szarpać i kopać.

30 października agresorzy usłyszeli zarzuty karne. 33-latek stanie przed sądem, gdzie odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz wywieranie wpływu na ich czynności. Jego żona usłyszała jeden z wymienionych zarzutów. Obojgu grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również