Wiadomości z Łazisk Górnych

Letnia scena MDK - zespół Cocotier pojawi się 10 maja!

  • Dodano: 2024-05-07 08:15, aktualizacja: 2024-05-07 08:45

Cocotier, z Andrzejem Krośniakiem na czele, zabierze Was w muzyczną podróż pełną emocji i niezapomnianych brzmień. Nie przegapcie okazji, aby usłyszeć na żywo utwory mistrzów gitary oraz autorskie kompozycje zespołu, które zachwycały już publiczność na całym świecie!

Cykliczne koncerty w MDK

Lato w Łaziskach Górnych zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie dzięki nowemu projektowi kulturalnemu, który ma na celu ożywienie centrum miasta i integrację społeczności. „Letnia Scena MDK” to nowy cykl bezpłatnych koncertów muzycznych, które będą odbywać się na kultowych schodach przed Miejskim Domem Kultury.

Organizatorzy projektu zaplanowali serię występów różnorodnych zespołów, które każdym koncertem wprowadzą inny klimat muzyczny. Inicjatywa ma na celu nie tylko dostarczenie mieszkańcom wysokiej jakości rozrywki, ale również stworzenie przestrzeni dla integracji różnych grup społecznych w centrum miasta.

Pierwsze spotkanie już w piątek!

Pierwsze spotkanie muzyczne odbędzie się już 10 maja o godzinie 19.00. To idealna okazja, by w piątkowy wieczór cieszyć się świetną muzyką flamenco na świeżym powietrzu w Projekt LETNIA SCENA MDK ma szansę stać się jednym z najważniejszych punktów kulturalnych na mapie miasta.

Miejskie Centrum Kultury zachęca wszystkich mieszkańców Łazisk Górnych i okolic do wzięcia udziału w tej muzycznej przygodzie. Dołączcie do wydarzenia, aby wspólnie celebrować muzykę i letnią atmosferę miasta!


Źródło: MDK Łaziska Górne/ Aneta Krawel

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również