Wiadomości z Łazisk Górnych

Łaziski Ogród 2018

  • Dodano: 2018-04-30 10:00

Burmistrz Miasta Łaziska Górne po raz ósmy ogłosił konkurs „Łaziski Ogród”. Konkurs skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli ogrodów przydomowych położonych na terenie Gminy Łaziska Górne, a także do użytkowników ogrodów działkowych znajdujących się na terenie naszej Gminy.

Celem konkursu jest poprawa dbałości o estetykę otoczenia, podniesienie atrakcyjności terenów zieleni oraz wyróżnienie osób, które szczególnie dbają o upiększenie swoich ogrodów przydomowych czy działkowych.

Zgłoszenia ogrodów przydomowych lub ogrodów działkowych można składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych lub w Wydziale Ochrony Środowiska do dnia 30.05.2018r. (w tych miejscach znajdują się również Karty Zgłoszenia udziału w konkursie), rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 28.06.2018r.

W zeszłorocznej edycji konkursu wzięło udział 7 właścicieli ogrodów przydomowych oraz 9 właścicieli ogrodów działkowych, mamy nadzieję, że i w tym roku frekwencja również dopisze.

Na laureatów konkursu czekają cenne nagrody.

Regulamin konkursu dostępny na stronie www.laziska.pl w zakładce ochrona środowiska oraz w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zarządzenie oraz regulamin

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również