Wiadomości z Łazisk Górnych

Łaziska Policja gratuluje kobietom ukończenia kursu samoobrony

  • Dodano: 2022-12-20 06:00, aktualizacja: 2022-12-19 20:13

W sobotę w łaziskim ośrodku sportu i rekreacji odbyły się ostatnie już zajęcia II edycji Kursu Samoobrony dla Kobiet, w którym jednym ze współprowadzących był miejscowy dzielnicowy.

Wyszkolone mieszkanki Łazisk Górnych

Każda z uczestniczek otrzymała certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych pogratulował mieszkankom miasta ukończenia kursu i podziękował za wyjątkową aktywność.

17 grudnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łaziskach Górnych miały miejsce ostatnie zajęcia Kursu Samoobrony dla Kobiet. To już druga edycja zajęć zorganizowanych przy współpracy ośrodka i miejscowej jednostki Policji. Kurs rozpoczął się 29 października i składał się z ośmiu spotkań. Jednym ze współprowadzących był starszy sierżant Sebastian Kapias, który na co dzień trenuje sporty walki i pasjonuje się technikami samoobrony. Podczas wczorajszych zajęć uczestniczki miały okazję do powtórzenia zdobytych wcześniej umiejętności, co zostało potwierdzone stosownym certyfikatem. Dyplomy wręczyli instruktorzy, zaś obecny tam Zastępca Komendanta łaziskiego komisariatu podkomisarz Mateusz Serafin pogratulował mieszkankom miasta za wyjątkową aktywność i ogromne zaangażowanie w samorozwój w zakresie poprawy własnego bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również