Wiadomości z Łazisk Górnych

Jubileusz 20 - Lecia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

  • Dodano: 2019-06-04 10:15

Wczoraj, w łaziskim domu kultury odbyły się uroczystości jubileuszu 20- Lecia funkcjonowania PCPR w Mikołowie.

Był to czas podsumowań, podziękowań i życzeń. Mikołowskich mundurowych reprezentował Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie, nadkom. Krzysztof Skowron oraz nadkom. Sebastian Krzysztofik- komendant komisariatu w Łaziskach Górnych.

Wczoraj w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych odbyły się uroczystości związane z Jubileuszem  20 - lecia funkcjonowania Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. W uroczystości udział wzięli przedstawiciele samorządów, sądu, ośrodków pomocy społecznej, szkół oraz organizacji społecznych. Obecni na uroczystości przedstawiciele mikołowskich policjantów: Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie nadkom. Krzysztof Skowron oraz komendant łaziskiego komisariatu nadkom. Sebastian Krzysztofik, na ręce dyrektor placówki Mirelli Banaś złożyli podziękowania za wytrwałość i ogromne serce oraz życzyli dalszej satysfakcji z wypełniania misji wspierania potrzebujących.

Dyrektor PCPR podziękowała również wszystkim instytucjom wspierającym ich działalność za wieloletnią pracę niesienia pomocy potrzebującym.

Jubileusz 20 - Lecia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również