Wiadomości z Łazisk Górnych

Groźnie wyglądający wypadek w Łaziskach Górnych. Policjanci apelują o ostrożność

  • Dodano: 2020-03-10 10:00

Kierowco, noga z gazu! Policjanci apelują o dostosowanie prędkości do warunków drogowych.

Podczas minionego weekendu doszło do wyjątkowo groźnie wyglądającej kolizji. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mikołowscy stróże prawa przestrzegają przed negatywnymi skutkami lekceważenia prawidłowej techniki jazdy.

Do zdarzenia doszło 7 marca późnym popołudniem na ulicy Mikołowskiej w Łaziskach Górnych

Według ustaleń policjantów drogówki, którzy pracowali na miejscu kolizji, kierujący audi jadąc w kierunku centrum miasta, nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w drzewo. 20-letni mieszkaniec Mikołowa z ogólnymi potłuczeniami trafił do szpitala, jednak według informacji uzyskanych od lekarzy, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mikołowianin podróżował sam, a w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Widok tak zniszczonego samochodu doskonale obrazuje do jakich konsekwencji może doprowadzić brawura podczas jazdy. Respektowanie przepisów prawa, a nader wszystko - zdrowy rozsądek - powinny przyświecać każdemu kierowcy podczas codziennych podróży. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu lub zdrowiu..

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Laziska.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również